Spadek obrotów

Mam pytanie: Jechałeś już powyżej 50?
Jak tak to powyżej 50 też ci obroty gwałtownie wzrastają?

Nie nie jechałem, teraz jak mi się to dzieje, bo nawet nie idzie się rozpędzić jak tak obroty co chwile spadają.

Bane napisał:

No wykręciłem go, dmuchnąłem sprężarką we wlot i wylot paliwa, tak mi się zdaje że jest ok, nie widziałem niczego żeby był zepsuty. A może coś być z cewką zapłonową ?? Jak to sprawdzić ?

Widzę że nie do końca wiesz w jaki sposób sprawdzić ten kranik.Musisz najlepiej ustami pociągnąć-zassać (wytworzyć podciśnienie)ten przewód który jest podłączony do kranika.Przewód z paliwa natomiast musisz wyjąć z gażnika.Jak zassiesz ten przewód to paliwo powinno zacząć lecieć z przewodu całą dziurą i bez przerwy.

Ok to zrobię to jutro, jeszcze sprawdzę tą elektrykę, ale sam już nie wiem, czytałem na innych forach, że to może mieć mnóstwo przyczyn, pewne jest to że gaźnik jest czyściutki, nie zależy to od świecy bo sprawdzałem na 2, na starym i na nowym module było tak samo, podnosiłem i opuszczałem iglice także tak samo, regulowałem kilka razy, iskra jest normalnie to chyba nie cewka (ale nie wiem dokładnie), filtr jest ok też czyściłem. Czyli kranik sprawdzić jeszcze raz i za co jeszcze się zabrać tak dokładnie ??

tylko wymieniales iglice czy tez membrane i rozbierales gaznik ?
rozbierajac gaznik nie zachaczyles o plywak ?
w ten sposob mogles zmiejszyc poziom paliwa w komorze i to moze byc przyczyna takowych objawow lub nieszczelna membrana moze powodowac takie objawy sprawdz ja czy nie ma pekniecia dziurki lub czy jest dobrze zalozona prawidlowo siedzi w rowku i dekiel ja dobrze rowno dociska lezy na calosci okregu tak samo

Wymieniłem tylko iglicę, membranę oglądałem całą i jest ok, gaźnik otwierałem i czyściłem, pływak też sprawdzałem czy chodzi dobrze, po tym jak zaczęło mi się tak dziać z obrotami robiłem to kilka razy dla pewności.

sprobuj bez dekla odpalic i recznie dzwigac przepustnice membramowa z iglica -czy bedzie to samo?

A czy czasem nie włożyłeś za ciężkich rolek?
Miałem podobny objaw, gdy włożyłem na próbę 8 gramów...
tak tylko podsuwam pomysły....