smutne to forum w chuuj

krukoz, masz na tyle możliwości żeby zmieniać coś w wyglądzie forum czy raczej słabo ??

ja mogę cos pomyśle cos zaprojektować itp , to nie chodzi o jakieś diametralne zmiany , ale np ikonki przy tematach zamias kwadracikół jakieś loo js itp , zamias czarnego tła forum cosi innego , ja cos mogę pokombinowac tylko pytanie czy masz na tyle dostepu i wolnej reki aby cos zmieniać w wyglądzie

Niestety, ale chyba nie…
Znasz się na obsludze forum od storny panelu administracyjnego ?
Albo ktos się zna ? To bym mu dał dostęp i by sobie pogrzebał :slight_smile:

Ja mam swoje forum na phpBB3 ale i tak mi się nie chce tu grzebać :stuck_out_tongue:

ja też jakieś swoje śmieszne fora kiedys miałem , ale nic prawie z tego juz nie pamiętam.

edit czy takie fora typu , www.chuujemujedzikiewęże.fora.pl maja taki sam panel administracyjny ? jak tak to stworze takie forum pokombinuje tam zeby nic nie zjebac i wtedy przeniose to tutaj

Ja mam swoje - aktualnie :stuck_out_tongue:

Ale nie pochwalę wam się ! ssijcie :smiley:

Rozwija się dopiero :stuck_out_tongue:

juz kiedys cos o nim mówiłes ale to było chyba z 2 lata temu więc jezeli to twoje forum tyle się rozwija to ty śsiesz :smiley:

@ obczajcie mój poprzedni post

wg mnie fora.pl stoja na czym innym, ale neich się rudasek wypowie bo się zna na pewno lepiej ode mnie :wink:

wrona napisał:

juz kiedys cos o nim mówiłes ale to było chyba z 2 lata temu więc jezeli to twoje forum tyle się rozwija to ty śsiesz :D


Neee... coś ci się pogmyrało chyba :p
To mam od niedawna

wrona napisał:

czy takie fora typu , www.chuujemujedzikiewęże.fora.pl maja taki sam panel administracyjny ?


KruczeK napisał:

wg mnie fora.pl stoja na czym innym


Ym um moim zdaniem mają baaaaaaardzo podobny ...
Bo te śmieszne fora.pl stoją na phpBB, a to forum jest na phpBB by Przemo czyli to co fora ale ulepszone, pomodowane, bezpieczniejsze i na pewno lepsze niż zwykłe phpBB.
Wszystkie konkretne fora które mają starszy skrypt to właśnie phpBB by Przemo, a nie zwykłe phpBB.
No i na fora nie ma opcji tych typowo administracyjnych bo to tam jest dla lamusów :P

Wiec krotka pilka - umisz to zrobić czy nie ?
Nie będziemy się patrzec na simonow i innych bo oni to maja w pompie wielce.

No z tego co tu widzę to ten styl był robiony specjalnie pod forum przez profesjonalnych informatyków na zamówienie i jeśli nie mamy dostępu do plików serwerowych to nie zdziałamy prawie nic :stuck_out_tongue:

No nie wiem jak to tu dokładnie wygląda - trza by poszukać opcji jakichś do zmiany ikonek czy coś …

Edit: U mnie (ale to na phpBB3) można zmieniać obrazki z poziomu panelu ale nie wiem jak tu

daj temu fiutkowi dostęp niech popatrzy co tam wgl da się zrobić, jak popsuje dostanie w dupe. Ja dziś wróce z centrum to pokombinuje nad wyglądame tych ikonek itp

wrona napisał:

daj temu fiutkowi dostęp niech


wrona napisał:

temu fiutkowi dostęp

wrona napisał:

temu fiutkowi

wrona napisał:

fiutkowi



PFIEH !