Śmieszne wypowiedzi z for interetowych.

Wyrzuciłeś z siebie pewną sprawę i zwyzywałeś mnie od debili itp Czyli już widać jakim jesteś człowiekiem = 0
Mogłeś mi napisać na gadu i ze mną pogadać a nie od razu wyzywać bo ja nie wyzywam i piszę kulturalnie i nie posunąłbym się aby Cię bez powodu wyzywać jak byś był zielony całkiem i nie umiał przedłużki amortyzatora włożyć jak byś nie wiedział na czym to się wszystko będzie trzymać…

PeZeT napisał:

bo ja nie wyzywam i piszę kulturalnie



Pierwsze co do mnie teraz na gg napisał...

Napisałeś posta przed 21 z wyzwiskami na mnie a jak wcześniej napisałem, że nie wyzywam BEZ POWODU !! a tu był powód bo na mnie najechałeś. Chociaż nie napisałem tego na forum ale na gg.

A tutaj z bardzo dawna gdy masz pezet regulował gaźnik. (chodziło o śrubkę do powietrza bo rozebrał i nie wiedział jak poskładać)



To jest tylko mały ułamek wzmagań tłumaczenia przez gg.

jak mam liczyć?
ja nie mam obrotomierza



AAAAAAAAA! :lol: :lol:

Co chcesz osiągnąć wycinkami z rozmów, które potwierdzają moją niewiedzę ? …
Ja bym już ten temat zakończył, ale jak masz jakiś cel to proszę bardzo pisz bo ja już do tego tematu nie wchodzę = finish.

Najlepsze było z tym obrotomierzem :smiley:

PeZeT, szczelił focha :smiley:
Udowadniam twoją “niewiedzę” bo mnie wpienia jak się ty wymądrzasz w prawie każdym temacie i dziale… :roll:

Przeczytajcie opis w tej aukcji, najlepiej jest na samym końcu :smiley:
http://www.ogloszenia.tarnow.pl/18610

Przeczytajcie opis w tej aukcji, najlepiej jest na samym końcu :D
http://www.ogloszenia.tarnow.pl/18610


Masz dziwne poczucie humoru, poza nielogicznie poprzestawianymi wyrazami i ogólnie jakby 8latek to pisał nic śmiesznego nie widzę xd

Mi to bardziej na jakiś translator zalatuje :stuck_out_tongue:

pezet znowu se cos wymysla

pezet
15:29:19
no to sa te nowe wersje od 2005 te dt125 sm electric… kruwa jak cie wkrecam trochę bys poczytal a nie, wlewasz tylko bene na zapalenie silnika, czyli tak gdzieś za 5 zeta starczy na duzo odpalen
15:29:28
a reszte to bierzesz akumulator i ladujesz w gniazdku
15:29:40
wychodzi ze za 10 zł przejedziesz 100 km

pezet
15:30:20
a tak to normalnie pracuje jak spaliny tylko ze jest tak skonstruowane ze na prad

Rafał
15:30:25
teraz to juz przeginasz, wiem ze dt powyzej 2004 sa na elektryczny starter, ale takiech głupot mi nie pierdol

pezet
15:30:29
i to jest ta sama budowa gaźnik itp wszystko jak w normalnie
15:30:37
jaki koles lool
15:30:47
dobra ide jesc

hahahahahahhahaha ale z niego debil albo Pezet to norvid i se naprawdę jaja robi bo trzeba być na prawdę debilem żeby coś takiego próbować komuś wmówić xD

no kowal imbecylu jajowałem się i jakoś ss nie wrzuciłem a ty już wycinasz rozmowe
macie ssy :



[ Dodano: 11-08-2010, 08:53 ]
i kurwa nie jestem żadnym norvidem spierdalać no, nawet nie wiem dokładnie kto to był i chuj

Pezet ale “zabłysłeś” Ahahahhaha Buhahahaha Hlalalala

To ja lece aku w gniazdku ładować xDD huahuahua :smiley:

A sobie idź. Ano zabłysłem

PeZeT, to miało być śmieszne :roll: :expressionless: ?

:573:

Hehe jak podłączysz akumulator do sięci 220V to w elektrowni się nawet uśmiećją :smiley:

No miało być śmieszne courte ale dla mnie :wink:

PeZeT napisał:


i kurczę pieczone nie jestem żadnym norvidem spierdalać no, nawet nie wiem dokładnie kto to był i wacuś



No to chłopie żałuj, że go nie znałeś, bo byś se z nim popisał na gg i wymyślali byście nowe bajki ;-)