Śmieszne wypowiedzi z for interetowych.

W ostatnim czasie z nudów coś mnie podkusiło ,aby na forum fotka.pl(fotka.pl to doskonały sposób na pośmianie się :mrgreen: ) wejść w dział motoryzacja.No i zapewne nikt się nie zdziwi gdy powiem ,że szukaćem raczej tematów o tematyce skuterówej. I moim oczom ukazały się wypowiedzi typu: 1"Moja Sr po założeniu takiego filtra stożkowego od samochodu i ze sportowym wariatorem i dzwonem i z głowicę( :lol: ) leci 120 km/h luzem można by i wykrzesać więcej" :lol: 2"Wszystkie Aeroxy,Peugeoty i Sr jak i większość markowych skuterów mają takie same silniki-wiem bo sam jeździłem" :lol: :lol: :lol: :lol: Jest tego o wiele więcej ,wystarczy wejść i poszukać. Zapraszam do komentowania i wklejania znalezionych przez siebie innych wypowiedzi o tematyce skuterówej. Pozdrawiam i życze nagłego napadu śmiechu :mrgreen: . EDIT: Zapomniażem o jeszcze jednej wypowiedzi: “Aeroxy po lekkim podrasowaniu wycięgają spokojnie 160 km/h” widać nie tylko China Driverzy są bajkopisarzami-bez urazy:p

Jeden koleś znalazł

Yamaha o pojemnosci 80 dm/3

Ello Kto Z Was Stuntuje Na Skuterku?? Najlepiej Z Śląska Bo Nie Mam Z Kim Cwiczyc:P Jestem W Tym Bardzo Dobry:D - Wszystko Robie Oprócz Jazdy Na Jednym Kole:P-----Stoje Na Siedzeniu , Jeżdżę Na Butach

Może trochę odbiega od skuterów ale pokazuje kozaków przez monitor.

weź SKYLINE7 zamknij morde bo zaraz załatwie ekipe podjade obiją ci morde i się skończy.

Jamah? Areoksa

poluki napisał:

weź SKYLINE7 zamknij morde bo zaraz załatwie ekipe podjade obiją ci morde i się skończy.

hahahaaha żal mi takich kozaków buhahaha

poluki napisał:

Jeden koleś znalazł Cytat: Yamaha o pojemnosci 80 dm/3

80 litrowy silnik? o we dupe xD nawet na okrętach i w czołgach są mniejsze

]JA mam kingwaya Maximusa już 1,5 roku wymieniłem rolki, sprzengło, gaźniki i Pasek sportowy mam zamiar jeszcze wymienić Tłumnik Polini I jak na razie po prostej idzie mi 130km/h a z lepszej górki jakieś 145km/h. Mam go 1,5 roku I jeszcze nigdy mi nei nawalił... Ale żeby maszyna się tak spisywała dobrze jak moja trzeba ją dobrze dotrzeć xD

To już klasyka gatunku :mrgreen: "T?UMNIK" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To powiem wam coś jeszcze lepszego. Ostatnio pisze do mnie jakiś user i pisze ,że ma Rometa 727 i chce zdjąć blokade na wario i pyta się czy zdjęcie pierścienia coś da.Odesłałem go do tematu podklejonego ,żeby sobie porównać ze zdjęciem(różne się zdażały przypadki na forum ,niektórzy tak odblokowali ,że moto już nie jeździło xD).Potem wyskoczył mi z tekstem ,że po zdjęciu blokady z gaźnika leci mu 80 km/h więc mu tłumacze ,że to jest max 65 w realu ,a on się upiera ,że mierzyć samochodem :lol:

TAa do mnie kiedys jakis kolo pisze o runna ja mu mowie o osiagach i on do mnie wtedy - To ten run huowy jest, byle corveta go wyprzedzi

Trzeba było powiedzieć tak: Corvetta też jest h**owa ,byle odrzutowiec ją wyprzedzi :lol:

nie ma sesu tiuningowac czego kolwiek o pojemnosci 50 bo to nadal będzie bardziewie !!! szukam fajnej zgrabnej ladnej dziewczyny ktora ma STACJE BENZYNOWĄ ! to jest mistrzostwo :smiley: tez fotka.pl :smiley: albo to… MAM TAKI PROBLEM< A RACZEJ DYLEMAT: Chcę wystawić Aprilię SR50 LC 1996r. po full tunie na allegro, tylko nie wiem jaka cena będzie dla niej odpowiednia, jej stan jest idealny, świeżo po malowaniu, a tuning jest następujący: * cylinder Polini 75 * membrana Polini * gaźnik Dellorto 25(trochę spory ale daje rade:) * sprzeglo Polini * wariator Hebo Next Generation * pasek Hebo Kevlar * przekładnia szybsza Malossi * wydech Leo Vince Made Hand TT * bardziej przelotowy filtr powietrza * tarcza hamulcowa Metrakit V. max 140km/h

[ Dodano: 2008-07-14, 14:52 ]
http://www.epuls.pl/?/discussion_posts.php?lngTID=2048457 poezja :smiley: “ja mam aprilie on jest sportowy” :smiley: “Ja mam Keewaya . Wsadzony silnik od Roxa . Po tuningu For race . MK SP 2 , Yażka C16 i takie tam Ogólnie skutery mnie kręcą i wole wyprzedzac pojazdy komunikacji miejskiej ;]” jest tego wiele :smiley:

:509: haha 140 km/h.I tak najbardzej dowaliły mnie a)bardziej przelotowy filtr powietrza b)przekładnia szybsza Malossi-takiego modelu nie znam :lol: Jak dla mnie ludzie nader często używają pojęcia “full tuning”.Osobiście uważam to pojęcie za odpowiednie dla tuningów EVO i mocnej klasy Racing. A niektórzy zrobić trochę ze Sporta ,albo trochę Sporta i wydech Racing i od razu “full tuning” :-?

“Mam do sprzedania skuterek MACAL TOKAIDO na duzych kołach i groźnym wyglądzie cena 2.800” chodzi o questa - “Sciaglem wszystkie blokady i mozecie mi uwiezyc lub nie ale idzie mi 88 kolega mi miezyl bo ja mam tylko 80 na liczniku ale zamyka i dalej idzie” więcej juz mi się nie chce szukac. elo :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 2008-07-15, 17:55 ]
jeszcze apropo tego goscia co napisal POLUKI o stuncie “Ello Kto Z Was Stuntuje Na Skuterku?? Najlepiej Z śląska Bo Nie Mam Z Kim Cwiczyc:P Jestem W Tym Bardzo Dobry:D - Wszystko Robie Oprócz Jazdy Na Jednym Kole:P-----Stoje Na Siedzeniu , Jeżdżę Na Butach” dosyc bardziej się zaglebilem w ten temat i zauwazylem ze nauczyl się jeszcze jednego tricku: “leze na asfalcie a skuter mnie ciagnie” :smiley: aha, a na kole gosc nie jezdzi bo nie ma aeroxa :smiley:

to nie jest wiad z forum, ale z gg, myśle ze się nadaje :stuck_out_tongue: rozmowa z rex riderem, dodam że ten rex jest napędzany łańcuchem :lol: (koleś myśli, że łańcuszek od rozrusznika jest przeniesieniem napędu)

Ja 20:29:11 jakie qrwa podkładki Ja 20:29:18 przy czym nibyś? przomo1999 20:29:27 jak położyłem podkładkę pod membrane zwiększyć prędkość o 10km:PP Ja 20:29:50 jakos ci nie wierze przomo1999 20:29:55 a gdy zatkałem tłumik (jakąś gumę) również o 10km zwiększyć… coś jeszcze robiłem… ale niee pamiętam:) przomo1999 20:29:59 heh na serio… przomo1999 20:30:07 to było tak banalne że szok:P Ja 20:30:10 no ale to chinol pewnie licznik ci się przeskalował przomo1999 20:30:28 nie:P bo koledzy mają simery i testowaliżmy:P

dla nie wtajemniczonych “simer”=simson :lol: :roll:

co za ludzie… :smiley:

Niech se wstawi silnik od komarka to również zwiększy się prędkość o 10km xDDDDDDDDD Kurwa jaki żal z nich. Albo odemnie to nie jest coś z neta ale u mnie taki jest jeden :stuck_out_tongue: Moj kolega mowi do niego nie sprowadzaj quada z Angli bo będziesz miał po prawej stronie kierownice (bk se toczł) On mowi no to co No nie sprowadzaj A to se przerobie :lol: :smiley: :smiley:

“dzisiaj po 20 minutowej jeździe zgasiłem skuter i po 5 minetach chciałem zapali go ponownie lecz…” Albo czajcie tą rozmowę, dziś ktoś pisać do mnie na gg" Ja mam aqq więc wiadomości są podwójnie przy kopiowaniu;/ siema 2008-07-15PodLy14:07:43siema 2008-07-15855668314:07:43jak można odkrecic wariator? 2008-07-15PodLy14:08:17najlepiej kluczem pneumatycznym. mają go w kazdej wulkanizacji 2008-07-15855668314:08:36a co to wulkaniazacja 2008-07-15PodLy14:08:53o kurwa14:08:58 tam gdzie opony zmieniają tam gdzie opony zmieniają 2008-07-15855668314:09:06aha14:09:18 można tam kupić? można tam kupić? 2008-07-15PodLy14:09:23co 2008-07-15855668314:09:28kluczł 2008-07-15PodLy14:10:28siędł na skuter i pojedź na wuklanizację, zapytaj grzecznie czy użyczyć by ci pan klucz pneumatyczny bo chcesz odrkęcic wariartor, a najlepiej poproś zeby zrobić to za Ciebie 2008-07-15855668314:10:56no i tam na miejscu mi odkręcisz 2008-07-15PodLy14:11:15tak14:11:18i przykrści i przykrści 2008-07-15855668314:11:32to co na miejscu tam bede z tym14:11:34a jak wróce do domu?

minetach hahahahahahahahahaha no to koles pojechać tera xD

a jak wróce do domu?

mistrz :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

tez mam kiżeja huragana…
to mnie rozwaliżo kiżej xD :smiley:


(...)A ja mam Aprilie sr 50 na wytrysku...


Haha, na wytrysku...^^

Haha to z Ciebie. SR’ki są na wtrysku.Patrz na SR50 Factory…

Ale widzisz różnice ? :slight_smile: Wytrysk a wtrysk :stuck_out_tongue: Dwie różne strony :stuck_out_tongue: