Śmieszne wypowiedzi z for interetowych.

chyba wiem kto to… Ze mną się juz ścigał i się zdziwił i od wtedy nic nie napisał:P

taa to ten cały michael , czy przybysz nie wiem , to chyba jedna i ta sama osoba , w każdym bądź razie pisze do mnie jak michael

Ty a on dalej się chce o skuter ścigać ? :stuck_out_tongue:

nie wiem :smiley: zresztą o skuter bym się bał ścigać bo n gada że to seria itd ale jeżeli tam coś wsadził , i wtedy mnie weźmie to dziecka nie przegadasz powie że to seria a zresztą nawet , i tak by mi skutera nie oddał więc wiesz :smiley:

wrona napisał:

i tak by mi skutera nie oddał więc wiesz



Ale jakby mieć pewność co do serii i jakąś umowę spisać... :622:

Idz po kredyt zrób tun RACING i zabierz mu squta sprzedaj i spłac kredyt :wink:

hahaha :573: :573:

A jak mnie małolaty na racingowych roxach, speedach itp po mieście chcą ścigać ? :smiley: buhuahuahua xD :smiley: D Jak ja to kocham :> :diabel2:

Zip SP na seri (te co na zawodach jezdza) po 110-120 niby lataja :smiley: Seria ale portingi itd sam mialem to brac :smiley:

sp różni się tylko od zwykłego tym że ma gaźnik 17,5

Zip SP jest w wersji LC ma inne zawieszenie i wgl :slight_smile:
A ja mowie o zipku sp przygotowanym do zawodow w klasie seryjne 50ccm i wycisnieto z niego 110-120km.h ale w ostatecznosci go nie wzielem

cytat z motobike3 miasto

AKCJA Z PAPIEREM TOALETOWYM:

Na trasie trochę nam się w busię napoje porozlewały i potrzebny był papier żeby to powycierać. Stajemy na jakiejś stacji i na prędkości cała banda wbiega do budynku, przepychając się i wyrywając sobie drzwi wlatujemy najpierw do toalety [wiadomo]. Taką scenę zobaczył zmiećszany sprzedawca. Po jakimś czasie wychodzimy wszyscy zadowolenie z WC i tak do sprzedawcy:

- panie sprzedaj pan nam rolkę papieru toaletowego, albo nawet dwie !!!
- nie mamy papieru toaletowego - mówi mocno zdziwiony typ - ale mamy takie duże paczki z ręcznikiem papierowym
- dobra, bierzemy !!!
- ale się przytka - odpowiada wystraszony sprzedawca
- nie przytka się, nie przytka - odpowiedzieliśmy i zabierając papier poszliśmy do busa

Teraz pytanie: Co pomyślał sobie sprzedawcaż

temat pewnie niedługo poleci w kosz a to musi zostać na naszym forum ,:smiley: takie asa jeszcze tu nie było

Witam
Tydzień temu kupiłem z salonu skuter Yamaha Aerox 50. Nie miałem nigdy skutera ani nie posiadam żadnej szczegółowej wiedzy o skuterach. Jednak wszyscy znajomi sobie chwalą skutery, że szybko do pracy przez korek w mieście itp i zdecydowałem się kupić. Jak dojechałem z salonu do domu to potem jak chciałem pojeździć nie chciał mi odpalić. Czytałem coś o jakiejś blokadzie w filtrze powietrza, że coś blokuje to zdjąłem tą pokrywe i wyjąłem tą gabke i ją wyrzuciłem i nadal nie zapala. Trzymam hamulec i naciskam rozrusznik i trzymam przez około 2 minuty ale nie odpala. Myślałem, że to akumulator więc wyjąłem go po 30 minutowym szukaniu i ładowałem. Potem wsadziłem go jak naładowałem to rozrusznik w ogóle nic żadnego dźwięku. Ładowałem go ładowarką do akumulatora samochodowego żeby miał więcej mocy i nic… Rozkręciłem siedzenie i z jakiegoś garnika rozkręciłem jakieś przewody bo coś czytałem na forach, że blokady i nadal nie działa. Bardzo proszę o pomoc!

To też się nada:

Kolega mi mówił, że żeby dotrzeć dobrze cylinder trzeba go ostro docierać, żeby potem nie miał żadnego muła ( czy coś podobnego ). Więc jak jechałem z serwisu to na pełnym gazie przez całą drogę jechałem żeby dotrzeć, nie wiem czy dobrze zrobiłem ale teraz już nic nie poradzę. Do serwisu dzwoniłem i wytłumaczyłem wszystko a odpowiedź była jednoznaczna, że nie wolno mi tak robić i, że gwarancja przepada w takiej sytuacji. Nie wiem co mam dalej robić…

Generalnie nie wiedziałem gdzie to dać ale daję tu :slight_smile:

Dziewczyna przegrała sobie życie :slight_smile:

Patrzcie tam: http://demotywatory.pl/1855750/Wreszcie-zagadujesz-do-niej
A teraz tam: http://nk.pl/school/57824/69/photos/4

Na demotach w tym linku trochę niżej jest link do tego właśnie zdjęcia :slight_smile: Przez co jest sławna :stuck_out_tongue_winking_eye:

Prze tępa szmata z niej xd

Uoooo zmieńili status z publika na: Status klasy: prywatna z prywatnym forum i prywatną galerią

I nie ma komciuf :stuck_out_tongue:

O nie ! http://nk.pl/profile/14447469 ! USUNÊŁA KONTO ! :stuck_out_tongue:

foto nie moje - w komentach jest: http://img809.imageshack.us/img809/6793/naszaklasaaaa.png

ale zadnego zdjecia nie widaaac

No bo pousuwali wszystko już ;{
Pisze 2 posty wyżej ;p

Rudy, nie popisałeś się :stuck_out_tongue: trzeba było screena robić! :stuck_out_tongue:

Ale co bylo na demotach ?