słabe przyspieszenie i v-max pomoc

załozyłem cylinder polini sport 70 ccm do yamahy neos juz dotarty cylek…
mam jeszcze w nim wydech yasuni R wario polini speed control, gaźnik arreche 17,5.
Problem polga na tym ze jak załozylem cylinder to była bardzo słaba kompresja
ponieważ sam robiłem uszczelke bo nie było.Ale gdy go odpaliłem to dałem gazu
a on zaczyna przerywać i powoli rusza potem do 30-40 km/h jest nawet nawet przyspieszenie
i dalej tak go rwie i przerywa jakby paliwo nie dochodziło aż wkońcu przełamieć i przyspieszy do 60 km/h i dalej się to zaczyna i juz nie da rady przedrzeć ;/
Prosze o pomoc … Bede wynagradzał ;]

weź sobie gaźnik przeczyść albo większą dyszę :stuck_out_tongue:

lol ziomek wiesz o czymś takim jak regulacja ??

w gaźniku arreche 17,5 mam dysze 65 to za mała ?

spróbuj dać 10 większa , ale czy tak naprawdę ci to pomoże to nie wiem , bo nie ma teorii a regulacje, trzeba co najmniej słyszeć , jak się wkręca , jak wchodzi na obroty a powoli schodzi i nie ma tego tyr tyr tyr , tylo buuuuu , to znaczy ze np za duża dysza, ale to tylko przykład, i czytając to o czym napisałeś to jeszcze regulacja , napędu , i uszczelnij to dobrze , bo czego ty się spodziewasz od małej kompresji… ziomek ty się bierzesz za takie rzeczy nie mając o tym pojęcia :573:

ja mam 95 … ale weź wymień świecę i fajkę

PS: sprawdź jeszcze czy przepustnica w gaźniku na max gazie się podnosi na samą górę

podnosi się na sama góre patrzyłem …

I zapomniałem dodać że jak ściągnołem filtr powitrza to lepiej chodzi niz z filtrem , a filtr mam seryjny …uszczelki juz zamówiłem na mielochu …
Ale jak załozyłem gaźnik 12 mm dellorto to chodził jeszcze gorzej …

haha no to jasne… że regulacja…
Powiem ci tak… załóż filtr stożkowy (polecam Polini AirBox) i kup zestaw dysz do regulacji bo dysza odpowiednia będzie pewnie coś między 70-90 + regulacja napędu, będziesz musiał dać twardszą sprężynę centralną twardsze od sprzęgła i cięższe rolki o jakieś 1-2g. i będzie ogień :!:

Dysza zdecydowanie za mała, Wyczyść bardzo dokładnie gaźnik i regulacja!

ok A gaźnik jest dokładnie wyczyszczony tylko ten gaźnik jest
na ręczne ssanie a nie mam linki … ale to nie przeszkadza … bo mi normalnie odpalał…

A i może mi ktoś powiedzieć gdzie mógłbym znaleść dysze testowe do gaźnika arreche 17,5?

racing-planet.pl tam majo dysze do gaźników arreche :slight_smile:

Opyla się kupić filtr stożkowy : Dopler power air? albo malossi e5?

Opłaca się zwłaszcza przy większym gaźniku ja mam stożek w 50 cc i jest gites majonez kurwa :slight_smile:

założyłem nowe uszczelki , nowa świece NGK dysze 70 i dalej nic dalej rospędzi się do 60 i przerywa … tak go rwie … chyba trzeba stozek …

Albo trzeba wymienić pierścionek bo dzwoni cos w cylindrze…

Macie tu link do filmiku który zrobiłem …
http://www.youtube.com/watch?v=wmqkuJryrPg — link