Skuterowcy po 30-stce.

Obejrzałem-ciekawie:) Szkoda że nie Jestescie bliżej bo może bym się podczepił:) ...Ciekawe czy z mojej okolicy (Kotlina Jeleniogórska) jakieś osoby w średnim wieku napiszą?:)

Wybieram się w przyszłości m.in do Karpacza i Szklarskiej, jak bym jechał to się do Ciebie odezwę, choć po 30-tce nie jestem ;)

Ok:)

witam mnie tez juz 30 mineło kawalek czasu ale duchem wiecznie młody.
pojazd inca street
przebieg ~22tys km w niecąłe 18 MIESIECY
powaznych problemow brak

Przebieg całkiem,całkiem:) Nie wiem jak Ty ale ja na skuterku czuje sie modziej:)...

Ja to mógłbym załapać się do klubu pt: " po pięćdziesiątce na pięćdziesiątce ". 58 lat i 17000 km w ciągu dwóch lat na Moto Magnusie T-rexe 50-tce.

Witam 52 lata, drugi sezon i drugi skuter, pierwszy Romet 727 przejechane 6000 km, teraz Vitalka przejechane 5000 km a już myślę o trzecim większą pojemność, niestety 50-tki nie dają rady jazdy we dwóch, a mieszkam w terenie górzystym.

Ja też w górach mieszkam (Karkonosze) i wiem sam po sobie że 50-tki nie bardzo nadają się do jazdy we dwoje.Komfort znacznie mniejszy i bardzo skuter się męczy....

Karbon -tak z ciekawości ile najdalej Pojechałeś??

Witam tez po 50-tce i na 50-tce (od czerwca 2010) Kingway Coliber Classic przejechane 11000 tys km w tym roku jeszcze nie zakończyłem sezonu jeżdżę do oporu mrozy mi nie straszne mam odpowiedni ubiorek jedynie może mnie zatrzymac tylko i wyłącznie śnieg.
Pozdrawiam zibi66 z Wrocka

Coraz więcej skuterowców po 50-stce:) Mam nadzieje że mi skuter się nie znudzi i mając 50 pare lat będe dalej śmigał...

marin ja mam 32 wiec do 50 jeszcze mam sporo

Mnie w zasadzie też można już policzyć, bo mam 38 lat i w tym sezonie już nie odpuszczę, kupuję na bank jakiegoś rollera, bo już mam dość korków i ciągle rosnących cen paliw :)

Z tymi paliwami to katastrofa,godzinę trzeba pracować żeby litr paliwa kupić...Kumpel kupił skuter i jazda go taniej kosztuje niż MZK...Ma już 40 i syna "zaraża" na skutery-na razie skutecznie:)

marin09- w zeszłym roku na przełomie czerwca i lipca objechałem samotnie Polskę dookoła. Trasa liczyła 2409 km i przejechałem ją w
tydzień. Przymierzam się do artykułu na ten temat. Może na początek napiszę coś o kosztach finansowych.

Godne podziwu:) Też mi się marzy objechać Polske,ale wcześniej wypad nad morze.Czekam na artykuł:)Masz może gdzieś zdjęcia z tej wyprawy w sieci??

Karbon to coś mało Ci wyszło tych km. Jak robiłem dokładny plan takiej podróży to wyszło trochę ponad 4500 km. Z tym, że bardzo dokładna objazdówka tzn wszystkie półwyspy, Świnoujście, Nowe Warpno, zaliczenie wszystkich latarni morskich, pętla Bieszczadzka, Zakopane, Cieszyn, Karpacz, Bogatynia itd.

marin09 co do elyseo to dobry skuter ale trzeba wiedzieć na co patrzeć że by gówna nie kupić bo to może być skarbonka jak byś chciał pogadać na temat skutera elyseo to zapraszam na gg 5011419

O Elyseo czytałem wiele dobrego.Na swój skuter nie narzekam (prawie 20 letnie piaggio) ale chciałbym kiedyś zamienić na coś większego i tak trwałego jak obecny sprzęt.Elyseo z tego co wiem jest i wygodne i trwałe,zapytam tylko o komfort i zużycie paliwa...

Komfort jazdy jest ,siedzenie wygodne ,przednia szyba szeroka ,osłony na dłonie,przed kierowcą sporo miejsca na umieszczenie nawigacji i innego sprzętu , skuter dla wysokich osób ,schowek pod kierownicą z lewej strony, schowek pod siedzeniem plastyki wytrzymałe upadek ,spalanie i tu zależy co masz wstawione jaki tuning ale mój pali koło 4l

Czyli ma wszystko,czego mi potrzeba:) szkoda że za bardzo nie ma za dużo ogłoszeń i nie ma w czym wybierać a jak już to daleko.Elystarów więcej ale te już wtrysk mają....:(