Skuter jaki wybrać?---------------------- -warto zobaczyć

Ostatnimi czasy mam zamiar kupić skuter podobny do ścigacza ponieważ najlepiej mi się podoba. Ale nie jestem tak dobry w motoryzacji aby wiedzieć jaki powinien być idealny skuter.
Podobają mi się skutery np.-Zipp Pro 50- słysze o nim wiele złych komentarzy więc jeśli on jest zły proszę o uzasadnienie tej odpowiedzi.
spodobał mi się również -Romet RR 50-jest podobny do Zippa ale prosił bym też o odp który lepszy Romet VS Zipp.
Aha jeśli znalazłeś/aś lepszy skuter prosił bym o informacje jaki to i opisanie dlaczego ten.
Limit to 5 000zł
Dziękuję z góry za Odpowiedzi:)

Ozi18 wymienione przez ciebie pojazdy, to nie skutery a motorowery ;)

dobrze... a powiedz mi co kupić:)

Według mnie to oba china lecz to nie wada według mnie ale wyglądem Romet RR lepszy (według mnie)lecz nie wiem co z silnikami doradzam Romet RR nie z względu na gwarancje itp bo to prawie mit Wyglądem lepszy Romet RR o :http://www.motors.romet.pl/pl/oferta/manual/2012/art1856.html

Romet RR 50 ma silnik z pionowym cylindrem a więc koszt wymiany na cylinder o większej pojemnosci ( 72 ccm) będzie wyższy niż w przypadku motoroweru z poziomym cylindrem. Zipp pro ma poziomy cylinder.
Zaletą Rometa jest ukształtowanie ramy, która w teorii powinna mieć większą sztywność

Obydwa chińszczyzna ;] Zobacz test Zippa Pro 50 Skuterowo.com.

Obejrzyj sobie Yamahe TZR. Model z 2004 roku wymagający wkładufinansowego rzędu 50 zł możesz mieć za pieniądze które masz do wydania :). Jedna rzecz która może się w Yamaszce nie podobać to brzmienie wydechu, ale po zmianie powinno być lepiej. Jako że jest to 2T to osiągi są lepsze. Przy cylindrze większej pojemności przekroczenie magicznej bariery 100 km/h, nie powinno być wielkim wyzwaniem.

Tutaj masz pierwsze z brzegu ogłoszenie na allegro:
http://allegro.pl/yamaha-tzr-2004r-50cc-sportowy-wydech-nie-rs-i2387646164.html

Pozdrawiam, Kacper.