Skuter chłodzony powietrzem - ile przejedzie?

DooOminO napisał:

Semir napisał:

DooOminO napisał:
Lukario tak twierdzi

I co, przez to wywołasz kolejną kłótnię?

cymbale Ty gadaj gdzie mieszkasz ew ty wpadnij do mnie to porazmawiamy a nie na forum sie zalisz.
@ benekpe tzn on tak nie twierdzi ale na stronie ktora podal tak pisze

OoOoOoO odezwał się Cymbał od siedmiu boleści. Nie będe do Ciebie przyjeżdżał ani ty domnie , bo mi szkoda czasu na takich debili jak Ty. :)

Semir napisał:

DooOminO napisał:

Semir napisał:

DooOminO napisał:
Lukario tak twierdzi

I co, przez to wywołasz kolejną kłótnię?

cymbale Ty gadaj gdzie mieszkasz ew ty wpadnij do mnie to porazmawiamy a nie na forum sie zalisz.
@ benekpe tzn on tak nie twierdzi ale na stronie ktora podal tak pisze

OoOoOoO odezwał się Cymbał od siedmiu boleści. Nie będe do Ciebie przyjeżdżał ani ty domnie , bo mi szkoda czasu na takich debili jak Ty. :)

Ty widzisz co sam piszesz ? Upokarzasz się w poprzednim temacie napisałeś, że jestem "kozakiem w necie" to ja proponuje "spotkanie" ale Ty odpowiadasz, że "nie masz czasu na debili", i kto tu jest "kozakiem" ?.. Jeżeli nie masz zamiaru pogadać w realu to zatka* morde i nie wyżalaj się.

ps stawiaj poprawnie znaki interpunkcyjne.

Ja tam myślę, że powinno się stworzyć jeden, konkretny temat do obrzucania się błotem i mięsem. Może w dziale "Grupy Dyskusyjne"? Tam byście poużywali sobie do woli...

Kisiu1981 napisał:

Ja tam myślę, że powinno się stworzyć jeden, konkretny temat do obrzucania się błotem i mięsem. Może w dziale "Grupy Dyskusyjne"? Tam byście poużywali sobie do woli...

ja proponuje takie sprawy osobiście wyjaśniać.

Właśnie, czemu nie można dodać swojej lokalizacji?

Kisiu1981 napisał:

Właśnie, czemu nie można dodać swojej lokalizacji?

No właśnie Pan semir nie chce jej podać..

Domino i Semir SPOKÓJ. Po ile wy lat macie???
chcecie nawet z tego forum uczynić wysypisko śmieci i obrzucania się błotem?
Macie zamiar ie kłócić to znajdźcie po pierwsze dowody mocne a potem wysnuwajcie wnioski. ja mam swój wiek (być może dwukrotnie taki jak każdy z was osobno) przejechane mnóstwo kilometrów w porównaniu do was i wiem ze chłodzone cieczą maszyny maja tendencję do osiągania wyższych temperatur w lecie ale tylko awaria pompy względnie czujnika temperatury do płynu chłodniczego potrafiło by załatwić taki układ napędowy.