Skuter 2t nie ma pełnych obrotów,pluje bezyna do filtra powietrza.

Pomocy nie wiem juz co mam robic Mój Skuter 2t nie ma pełnych obrotów,pluje bezyna do filtra powietrza.Gaznik wogole nie reaguje na regolacje.Dodam ze wymieniłem juz nowe 2 gazniki uszczelki membrany,nowa membrane,kilka swiec i dalej nic to samo.Dodam gazu dosłownie z cm na manetce to jedzie 40 km/h i nie wiecej,gdy dam na pełen gaz to jak by miał odcinke zaołonu i w tym momencie pluje paliwem do filtra.kupilem go zatartego za pare gr.wymieniłem nowy cylinder kpl.i jezdze tak juz 400 km.Nie jest problemem to ze jedzie mi 40 km/h ale problem jest w tym ze pali mi dosłownie z 7 L na 100KM..Czy to moze juz łozyska poszly na wale i uszczelniacze???nie znam jego przebiegu faktycznego.Pompka podcisnieniowa dobrze podaje paliwo,filtr powietrza czysty.czy to moze byc moduł zablokowany i daje takie oznaki?zapłon tez nowy wstawiony...W skuterze 4t wszystko zrobie i dziala a do tego 2t to ja juz nie mam normalnie siły.Wkladam kase a to dalej nie chce chodzic tak jak powinno...prosze o pomoc nie wiem juz co mam zrobic....