Sklep- Skuterowo.com

Witam
Chwiałbym się dowiedzieć co z sklepem forum ??
Kiedy i czy?? będzie otwarty??
i czy istnieje możliwość Teraz kupna gadżetów forum?? ramki rejestracyjne, naklejki smycze do kluczy??

Proponuję gdy sklep jest nieczynny sprzedaż gadżetów poprzez serwis allegro bo na pewno będzie zainteresowanie na owe przedmioty

Sam potrzebuje PILNIE naklejki i ramkę dlatego pisze i oczekuje informacji

Proszę o konkretne informacji od włodarzy forum

Pozdrawiam

Popieram kolegę wyżej. Aż dziw bierze, że skuterowo.com NIC w tym temacie nie robi. Z pewnością znalazło by się wielu chętnych na różne gadgety, na których można by zarabiać. WSTYD skuterowo, WSTYD!

przez pewien czas był sklep, być może właśnie mało chętnych byli i go zlikwidowano.

Przeszukuje forum na temat sklepu i w kwietniu był otwarty http://www.skuterowo.com/odkryj-nowosci-sklepu-skuterowo-com/ a odkąd interesuje się forum (miesiąc po publikacji wyżej) nie mogę dostrzec sklepu na forum

Rozumiem że są prowadzone prace nad sklepem lub może jakieś komplikacje z prowadzeniem zamówień?? nie wiem .. żadnych informacji nie ma

A jako użytkownik forum chciałbym godnie je reprezentować w moim mieście mało znającym ten portal
Więc proponuje sprzedaż gadżetów Skuterowo.com poprzez portal allegro jeżeli nie ma możliwości z sklepem portalowym

I może ktoś wie z włodarzy forum czy jest jeszcze możliwość z tą kopertą zwtotną aby otrzymać naklejki z logo forum?

Nie ma kompetentnej osoby na forum, która zna odpowiedzi na nasze pytania i sugestie dotyczące sklepu???
Czy to po prostu olewanie tematu?;/

http://www.skuterowo.com/pomoc/kontakt/

Proponuje napisać do redakcji miast żalić się na forum.

nikt tu się nie żali kolego..
Po drugie po to jest forum aby pisać swoje sugestie i uwagi a robię to w odpowiednim miejscu Publicznie by każdy mógł dopisać swoje myśli i uwagi a włodarze forum powinni być na tyle "czujni" aby dostrzec ten temat

Kolego lucek a do swoich"Najbardziej brawurowe błędy przeczytane na forum:" dopisz swoje "miast" zamiast wyolbrzymiać błędy innych

Pawel1992 napisał:

Nie ma kompetentnej osoby na forum, która zna odpowiedzi na nasze pytania i sugestie dotyczące sklepu???
Czy to po prostu olewanie tematu?;/

Podałem Ci kontakt do kogoś kompetentnego. A dorzucę jeszcze http://sjp.pl/miast, warto poszerzać swój zasób słownictwa kolego Pawel1992. :)

Raczej wątpię aby ktoś się tym zajał. Ja gdy piszę artykuł muszę do leszka esemesy wysyłać, bo inaczej się nie ukazują.

no to lipa z takim podejściem do sprawy forum, no trudno My tylko chcielibyśmy pomóc

Może ktoś wie jak zdobyć ramki rejestracji "Skuterowo.com " i te małe naklejki ??

Nie chce reprezentować konkurencyjnego forum jakim jest "S.K" nie którym znanym a tam w sklepie wszystko jest dostępne od reki

Ja na razie zimuje ale na sezon chciałbym zdobyć co wyżej pisane

Może jakby uzbierała się większa ilość użytkowników chętnych na gadżety forum to może by udało się złożyć duże zamówienie nawet w firmie zajmującą się tym która robiła reklamę dla forum czyli te ramki i naklejki

Co do redakcji to w ogóle nie działają. Pisałem kilka miesięcy temu o problemach z wczytaniem avataru i problem jak był tak jest.