Silnik 180ccm do neosa :D

elo.

Chyba w wakacje szykuje się większy silnik :lol: od p/g 180ccm.

Mam następujące pytania odnośnie tego :

1. Z czym muszę się uporać montując taki silnik. Nie chodzi mi o ramę, bo to zrobię ale nie wiem co z elektryką. Czyli, czy muszę zmieniać moduł i cewkę? Ewentualnie czy coś jeszcze?

2. Czy silnik od runnera to to samo co od hexagona ?

3. 4t vs 2t … wydaje mi się ze 4t będzie mniej spalał i będzie mniej awaryjny, będzie ciągnął od dołu bardzo, to chyba będę brał 4t. Ale proszę o Waszą opinię jeszcze.

4. Jakie się ogólne problemy wiążą z taką przeróbką.

Pozdro :570:

Jak ci silnik nie będzie pasował do ramy (co na 100%) to będziesz musiał dorobić własne mocowania co nie jest takie proste ponieważ ciężko będzie ustawić żeby tylne kolo było prosto względem do przedniego kola.

A niewiem czy są do skuterów silniki 180ccm w 2t, przeważnie takie większe silniki są w 4t

wiem ze nie będzie pasował … ale przecież o tym pisałem :smiley:
Ustawić równo to ustawie.

ale chodzi mi o elektrykę… czy moduł i cewkę trzeba wymienić ? czy dużo jest z elektryką robotył

moim zdaniem się nie opłaca, sprzedaj to lepiej i kup jakiegoś runner’a 125/50, albo od razu biegówkę ;p.

Robertus napisał:

A niewiem czy są do skuterów silniki 180ccm w 2t



jak nie a winiacza runner ??

krzysiek508 napisał:

Czy silnik od runnera to to samo co od hexagona



tak tylko w runnie jest tarcza a w hexagonie bemben

, widziałem motyw jak ziomek to roxa dał 180 , ale jak to zrobił to nie wiem

Hexagon to Ac , Runn LC

Courte napisał:

moim zdaniem się nie opłaca, sprzedaj to lepiej i kup jakiegoś runner'a 125/50, albo od razu biegówkę ;p.



a moim się opłaca bo za silnik dam około 800 zł a tańszy w utrzymaniu :D :D bo jak cos to bede brał 4t :dd

hexagon a runner to to samo. Silnik 4t ma dwa amory więc nie wiem jak byś to rozwiązał. Tarcza i bemben jest i w tym i w tym, zalezy jaki kupisz. Elektryke do wymiany. Do tego należy pomysleć o hamulcach jakiś przyzwoitych. Ogolnie ja bym się nie bawił w takie rzeczy tylko poprostu kupil runnerke :stuck_out_tongue: ale jak chcesz :slight_smile:
Ja jbc mam na sell :roll:

krzysiek508 napisał:

Courte napisał:

moim zdaniem się nie opłaca, sprzedaj to lepiej i kup jakiegoś runner'a 125/50, albo od razu biegówkę ;p.



a moim się opłaca bo za silnik dam około 800 zł a tańszy w utrzymaniu :D :D bo jak cos to bede brał 4t :dd

A jeszcze jak znajdziesz jeżdzacy silnik to jestes moim mistrzem :p

tylko wiesz … kto i za ile by chciał mojego neosaż?? :-/

jakbym sprzedał to bym nie brał np. sendy 50 tylko runner 180/50 :pp to wiem :d


ale dużo za ten szit nie dostane :frowning:

nawet jak ładnie pomalowane nie bedze …


a swoją drogą ile max mógłbym za tego neosa dostać ?

z 2000zł. jak ładnie pomalujesz.

Courte napisał:

z 2000zł. jak ładnie pomalujesz.



za tyle to wole 50-tką jeździć ...

Krzyś to KURWA majster i zrobi neosa XD :smiley:

Szczerze? Jak zaczniesz to Ci się odechce :stuck_out_tongue: Ale ja silnik 180 chetnie odkupie :smiley:

Zależy kto ja znam takich że nie odpuszczą aż do końca

ale on odpusci :stuck_out_tongue:

nie gadam z TobOM noras093, :lol:

Zależy kto ja znam takich że nie odpuszczą aż do końca


Mówiłeś o mnie? :mrgreen:

ja bym nie dawał tego silniczka bo się po prostu nie opłaca no.

A ja bym dał jak to powiem do odważnych świat należy czemu ma kupić runnera 180 jak może mieć kozackiego neosa 180 :slight_smile: