siamoto kd 125 jaki ma silnik

witam znalazłem całkiem fajny skuter Siamoto KD125 raczej retro i nie wiem jaki to padło ma silnik,wydaje mi sie że gy6 125 [chinol 4t]może na forum jest jakiś posiadacz lub ktoś ma sto % pewności jaki tam siedzi i czy są części dostępne do tego bebeluha :lol: a tu przykładowe linki jak to wygląda.kopiujcie całe linki
http://olx.pl/oferta/skuter-siamoto-125-50-CID5-ID66MI9.html#7948af0454
http://olx.pl/oferta/skuter-125-siamoto-CID5-ID56IjP.html#9dee6cca1d
http://olx.pl/oferta/skuter-wloski-siamoto-125-cm-2000r-zamiana-CID5-ID7Qr9p.html#9dee6cca1d

PC_user_out, a i tak tego nie ogarniesz. :-)

mi właśnie o to chodzi bo jak chinol to kupię a jak ma się okazać jakiś h wie co kopia jakiejś starej włoszczyzny bądź stara japonia to pies go j...... a skoro ciężko ci było się wypowiedzieć w temacie to mogłeś sobie post darować nie na temat bo ja o lucka nie pytałem i wisi mi co on teraz robi:) i nie ty będziesz mi dyktował z kim i kiedy mam korespondować

No wiesz, teraz to akurat korespondujesz ze mną czy tam chcesz czy już nie chcesz, ale skoro Seby już nie ma... :-)
-
Grze, żyjesz z tego i obracasz tym dalej do maluczkich, więc tak trudno jest zadzwonić do danego człenia i się zapytać, a jaki typ silnika ma wyklepany poniżej pokrywy wariatora?
Jak nie wie to niech uklęknie i się dowie, bo to on coś sprzedaje. Tak czy nie?
-
Jak się nie chcesz pierdolić na całego z silnikiem... 152QMI po kolejnym właścicielu to sobie ten temat odpuść, bo Siamoto jest tak samo bardzo włoskie jak Zaporożec jest wykwintnie bardzo niemiecki. Taka tam analogia. ;-)
-
Czy zostałeś usatysfakcjonowany moim kolejnym tutaj wpisem? Hmm?
-
I widzisz, ty się ciurlasz po jakichś przeszczepach po kimś tam, a Lucek71 obrał sobie inną drogę ku zarabianiu mamony.
Zupełnie nie kupiłeś tego co ci tutaj wczoraj wklepałem. I OK, nie było tamtego tematu. :-)
-
Bardzo cię też przepraszam, że ci nie udzieliłem pełnej odpowiedzi na tak założony temat w poprzednim moim tutaj wpisie.
Cały czas pracuję nad sobą, ale jak widać... zupełnie bezskutecznie. :-)

Twój żal po lucku aż mnie onieśmiela musisz jakąś żałobę odbyć czy coś w tym stylu czarna wstęga itd żeby ci tylko nie pękło serduszko:)