Shoutbox i automatyczne odświeżanie

Siema,
nie dało by się wprowadzić w shoutboxa automatycznego odświeżania tak co 5-10 sekund ?

Było by to dużo lepsze :slight_smile:

KruczeK zagadaj do jakiegoś slimaka czy nie wiem kogo … i jest jeszcze mnóstwo innych spraw do naprawienia ;/

ta popieram zdało by się bo chat nie pociągnie długo a jak by to zrobić to byłoby gites ;p Dołączam się :smiley:

No, przydało by się takie cos. tak jakby sb-chat xD, ale jeszcze mam problem, bo nie zawsze mi się wiadomosc przyjmieć, enter i dupa. (za przeproszeniem)

zamiast automatycznego odświeżania lepiej zróbcie żeby można było dawać nowe wiadomości od razu a nie czekać nie wiadomo ile.

Modzi chyba mogą od razu. I auto odświerzanie byłoby dobre, ale nie wiem czy serwery wytrzymają.

ale ja nie mogę i to jest najważniejsze ! xD
na forum raptem siedzi max 10 osób zarejestrowanych więc jakby im się shut odświeżał co chwila to na bank by serwery nie padły.

max to 20 siedzi wieczorkiem, 10 to tak ciągle.

Kowal napisał:

10 to tak ciągle


no to wejdź o 12w południe...
jak teraz siedzi 8 osób a wieczór jestą
max 15 jak będzie siędzieć...

do 20 dochodzi.

chyba - Kowal “o 20 dochodzi” :stuck_out_tongue:

Co ty rudy pierniczysz :stuck_out_tongue: do 20. osób dochodzi wieczorkiem i te plany z pierwszego posta trza zrealizować, jak się da :wink:

Długo jeszcze ku.rwa będziecie spamić o tym ile osób siedzi na shoucie?? / wrona

ja się na tym nie znam, jak rowniez nie chce grzebac. podbijcie do slimaka. jak zaakceptuje to powiedzcie mu zeby to dany boy machnal i tyla.

A ty nie możesz ?:smiley:
Ciebie prędzej posłucha …