SE C905

Elo!
Ostatnio zaczął denerwować mnie mój SE c905 … bo jest cichy… kumple jak puszczają muzę ze swoich to głośno słychać jak np. w jakimś klubie gdzie jest harmider … a mojego to prawie wcale …
I Tu mam pytanie, co zrobić by był głośniejszy…? Jeśli znacie jakieś metody to wypiszcie wszystkie … tylko bardzo proszę o dokładne pisanie żebym się mógł połapać i żebym go nei zepsuł xD

http://www.centrumse.pl/forum/

Tam są poradniki.
jak jest cichy to wgrać inne sterowniki dźwięku i gitara. poradniki są tam na stronie szczegółowo opisane wszystko i łatwe.

Ja mam LG GT500 gra tak sobie, ale też chciałbym zeby mocniej grał :smiley:

kupić stacjonarne głośniki do nich albo uniwersalne z przejsciówką na odpowiedni model telefonu ^^ i problem z głowy … na zewnatrz nigdy adverion nie będzie slychac dobrze dzwieku jak z glosnikow :stuck_out_tongue:

kondzio94 napisał:

Ja mam LG GT500 gra tak sobie, ale też chciałbym zeby mocniej grał :D



to było nie brac lg ;p
do se spokojnie da się wgrywać sterowniki, modyfikacje itp a lg to... lg ;-)

Ok dzięki panowie a szczególnie tobie Mafioz, już wgrałeś i jest mega :wink:

są programy do tego aby ustawiać dźwięk utworów bo jedne są nagrane ciszej a drugie głośniej, lecz nazwy nie pamiętam :oops:

Adverion napisał:

szczególnie tobie Mafioz


to czemu kondzio dostał pomógł?

Adverion jak zrobiłes ze lepiej gra :stuck_out_tongue:

Również posiadam SE C905, tak samo mój kumpel z byłej klasy. Telefon fabrycznie wcale aż tak chicho nie grał, ale po zmianie softu jest mega :smiley: tylko niektóre nokie głośniej grają ^^ Ja to zmieniałem z 2 lata temu, więc już za bardzo nie pamiętam co i jak, tylko tyle że program A2Uploader i korzystałem z pomocy strony http://se-center.info/
O jednym musisz pamiętać - najgłośniejszy sterownik dźwięku wcale nie jest najlepszy :slight_smile: Bo ważna jest też czystość dźwięku.
pozdrawiam

wiktor24 napisał:

to czemu kondzio dostał pomógł?


nie dostał ;-) Tylko Mafioz..

Adverion jak zrobiłes ze lepiej gra :P


Wgrałem nową akustykę a przy okazji jeszcze wgrałem takie coś że inne literki są, teraz są takie fajne :-D Jeszcze sobie muszę wgrać coś żeby menu główne inne było bo to jest nieładne

Adverion napisał:

nie dostał ;-) Tylko Mafioz..


A kupa bo dostał kondzio :P

to Adi flash menu wgraj ;p

A kupa bo dostał kondzio :P


Serio?

Courte napisał:

to Adi flash menu wgraj ;p


Właśnie już się za to biorę :-P
znacie jeszcze jakieś fajne bajery ? :-P

Adverion, wypróbuj MP3Gain. Ładnie zwiększa głośność pliku muzycznego bez utraty jakości.

JacoPL napisał:

kupić stacjonarne głośniki do nich albo uniwersalne z przejsciówką na odpowiedni model telefonu ^^ i problem z głowy .. na zewnatrz nigdy adverion nie będzie slychac dobrze dzwieku jak z glosnikow :p


to kupić zestaw głośników 2.1 akumulator na plecy i dopiero będzie dawało xD
bajerów jest dużo., ja do k750i wgrałęm tzw. ELFY i mi na ekranie głównym pokazywało jak w kompie paski ile miejsca zostało na karcie, ile na pamięci telefonu, nawet temperaturę telefonu i pełno innych dziadów a ich położenie itd można było dowolnie modyfikować i w ogóle wypas ale tak zamulał czasem fon że odinstalowałęm xD

heh…
Zna ktoś konkretną akustykę pod SE c905 ? żeby było głośna, nawet bardzo głośna, ale żeby nie stracić zbytnio jakości…