SCOOTER AUDIO

W tym temacie macie pisać o audio. Wszystkie inne tematy od tej pory (na temat audio) będą usuwane i nagradzane warnami.
Pozdrawiam

U mnie jest moda teraz na audio i w ciągu tygodnia wysypało się z 5 skuterów z audio :smiley:
Biorą drewnianą płytę, stare radio samochodowe, głośniki i jazda, no a obicie z jakiejś wykładziny starej ^^ Tanio można mieć audio może nie wyglądające najpiękniej, ale gra i to dosyć ładnie. ;]

no to mam pytanie czy jak mam glośniki i kupie transmiter fm to czy to będzie dzialac bez wzmaka i bez radiaż?

no tak ale jeśli ten transmiter ma wyjście mocy oraz głośnik będzie o odpowiedniej impedancji oraz mocy,

niestety nie będzie to grało znalazlem instrukcje na internecie i trzeba mieć radio;/ i wtedy ustawiasz tranmiter na daną fale i w radiu tez tą samą fale musisz znalezc i dopiero odbiera :-/

http://www.youtube.com/watch?v=wVOVA0IK6vc

tutaj macie coś na początek ale to trochę słabo wytłumaczone, np. nie powiedziano że wyłącznik powinien być na kablu REM

najprościej mieć wzmacniacz i kabel chinch-mini jack i wtedy podłączamy mp3 bezpośrednio :slight_smile:

a jak jest z tymi głosnikami komputerowymi ?

Można podłączyć ale lipa raczej będzie, trzeba odciąc transformatorek chyba. Nie wime dokładnie niech się inni wypowiedzą

ja miałem w swoim subuffer + 2 głosniki , wyciołem transformator i grało nawet ładnie ale nie wyglądało w ogole;/… Lepiej juz zrobić półke i jakos to umiejscowic

te głośniki z kompa będa działaćpo wyrzuceniu transformatora ale jak już robić z nich to kupić jakieś creative lepsze ale i tak efekt będzie gorszy niż wzmacniacz

Mam pytanko na czym przygrecilisćie głosniki ??

ja polke do audio robilem na drewnianej plycie takiej grubosc mnej wieej 3-4mm… (sklejka)

A ja mam pytanko… Co to jest za muza na końcu w tym filmiku który podał LuQ bardzo mi się podoba… będę wdzięczny jeśli ktoś mi poda wykonawce i tytuł :roll: Może znacie coś w po dobie tej muzyczki ??? proszę niech ktoś mi poda fajne nutki w tym stylu i głównie ta nutę…
Aha i sorry że takie nietypowe pytanie w tym dziele no ale nie mogę jej na necie wylukać :-x

Pozdro 4 All

Nie wiem czy to pytanie jest na miejscu ale co myślicie o robieniu audio w rs-ce<nie ma schowka tak jak w skutach>

A gdzie to audio daszł Na kasku chyba. Albo pod domem będziesz włączał.

a propo tych głosnikow bo mam takie w domu tylko nie wiem czy działaja jak juz zdemontuje ten transformator to jak podłączyc ? obojetnie czy + czy -?

Kowal napisał:

A gdzie to audio daszł Na kasku chyba. Albo pod domem będziesz włączał.


Pod siedzeniem pasarzera jest mały chowek:PMyślałem żeby tam

witam ma ktos moze taki wzmacniaczęść https://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=608636028

jeśli tak to proszę o fotki jego podłaczenia, bo instrukcje dostałem chyba nie od tego

siwy24 napisał:

Nie wiem czy to pytanie jest na miejscu ale co myślicie o robieniu audio w rs-ce<nie ma schowka tak jak w skutach>


Jak zmieścisz wzmacniacz pod siedzenie to głośniki możesz dać w plastiki, te pod kierownicą i przed nogami, albo jak zrobił mój kumpel pod plastiki. On ma akurat 1 wysoko tonowy i subufer pod siedzeniem, a jeden tylko wysokotonowy z przodu pod czachą i jak włączyliśmy tylko na 1 głośnik to grało nie najgorzej.

gmax napisał:

witam ma ktos moze taki wzmacniaczęść https://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=608636028

jeśli tak to proszę o fotki jego podłaczenia, bo instrukcje dostałem chyba nie od tego



nie kupój tego gó*** to ma 2x15 RMS wiem bo kumpel się przejechał, pisałem z jednym gościem gdzie na jego 2 różnych aukcjach były one i była różnica mocy to powiedział że środek siedzi inny :mrgreen:


a propo tych głosnikow bo mam takie w domu tylko nie wiem czy działaja jak juz zdemontuje ten transformator to jak podłączyc ? obojetnie czy + czy -?



nic nie powinno się stać ale lepiej daj + do + a - do -

fajna muza: Xzbit front 2 back