Ścigacz - motor 50cc do 4000zł.

A czy Zipp 70-80cc pójdzie 90-100km/h?

scout8523 napisał:

A czy Zipp 70-80cc pójdzie 90-100km/h?

Nie :) Zipp w 70cc ledwo co wyprzedza np. Bartona w 50cc...

Nie ma szans.Do osiągnięcia 50 km/h potrzeba 2,2 KM ale żeby jechać z prędkością 100 km/h potrzeba około 10 KM a 22 KM wystarczy do rozpędzenia się do 145 km/h.

Ale jak by nie było zipek 125ccm 100km/h musi iść a i 110km/h też było by w jego zasięgu. Ja mam 15 koni i 110km/h bez problemu ale 120km/h już nie zawsze, z wiatrem to tak, pod większy wiatr już niestety nie, a większy wiatr to nie mam na myśli wichury co głowę urywa, tak myślę że jeszcze ze 3 dodatkowe konie są potrzebne żeby wod wiatr dobić a nawet przekroczyć 120km/h. Niestety w skuterze przekładnia CVT trochę kastruje skuter z osiągów, gdyby ten sam silnik napędzał zwykłą skrzynię biegów to 130km/h na pewno by szedł.

Zipp i 130 ? Hahahhah Weź przestań.

Tyle idą Hondy CBR 125 i Yamaszki yzf 125. A ty chcesz żeby Zipp tyle szedł ? No chyba nie... Większość mówi że prędkość realna to ok. 90-100.

Swoją odpowiedzią nasunąłem że lepsza jest TZR. Jak byś trochę pomyślał to wywnioskowałbyś, że to zdanie jest ironiczne...

scout8523 napisał:

Zipp - 3,3KM, Tzr - 1,8KM.

Dzięki, sprzedaje markowca i kupuje zippa.
A na poważnie to najpierw poczytaj prawidłowe dane, a potem pisz je na forum. Te 3,3KM to odblokowanego Zippa, a 1,8KM to zablokowanej TZR i to w dodatku jeszcze chyba do niemieckiego 25km/h.
Odblokowana TZR ma ok. 8 KM, co powoduje że rozdupca zippa jak tylko chce (na przyspieszenie, na v-max, nawet wyglądem). Choćbyś wsadził do zippa kit 80 to i tak nie dorówna TZR.

Ale co my ci będziemy mówić, ty już wiesz co chcesz. Pojutrze poniedziałek, jedź do swojego cudownego salonu zippa, porozmawiaj z sprzedawcą, przedstawi ci on jego wszelkie zalety, jego olbrzymią moc i osiągi, których nie powstydzi się żaden ścig. Aha, jeszcze przecież bezawaryjność! I gwarancja, którą sobie możesz podetrzeć tyłek gdyby papieru toaletowego ci brakło! Nic, tylko brać! POLECAM!

Jak ja byłem i się pytałem o tego Zippa to sprzedawca mówi, że ładny jest, nowy, ładna stylistyka, gwarancja, no i że ogólnie ładny jest :D

A powiedział Ci, że ma licznik zamulony? Albo, że z v-maxem to 65-70 leci, jak każdy 4-ro takt w 50ccm?

Oczywiście, że nie on nie może takich rzeczy mówić bo po prostu tego nie sprzeda. Tak jak mówiłem, największa zaleta wg sprzedawcy to jest to, że jest ładny :D

To tak jakby największą zaleta obrazu było to, że wisi prosto :))

typowe myslenie malolata, wyglada jak scigacz to ma zap... jak typowy scigacz zapominacie ze to jest 50ccm i kazdy motorower majac 50ccm bedzie tak samo jezdzil nie wazne jak sie nazywa i jak wyglada... jeden szybciej drugi wolniej to tylko kwestka obciazenia silnika i umiejetnosci przy takim malym silniku.

To jak bys porownywal malucha bis do cinquecento 700 a mial nadzieje ze przescignie bmw no prosze was rzenada.