Samochód na 18.

a wystarczy że deszcz popada i już ze składania w winklach nici a i panienki w brzydką pogote też nie zabierzesz bo raczej nie będą chciały zmoknąć ;p
wszystko ma swoje plusy i minusy bo jakby coś miało tylko minusy to by tego nikt nie kupował a w efekcie takie coś by nie istniało xD

Każdy gada o szpanie a jak się chwalą ile jechali najwięcej km/h i to bez prawka… Ja to proponowałbym ile kilometrów za dnia zrobiliście autem a nie prędkością.

Dywersant, ale dajmy na to taką pogodę jaka teraz jest- no nic przyjemnego, a zima to całkiem udręka, kiedyś jeździłem skuterem w zimę ale odkąd mam prawko to nie jeżdżę- nie ma tego zacięcia :wink: . W lato ok, jak jest upał, słoneczko to sama frajda jeździć skuterem ale tak to (moim zdaniem,nie chcę tu innych obrazić) autem wolę się przemiećszczać :slight_smile: .

Mafioz napisał:

a wystarczy że deszcz popada i już ze składania w winklach nici



Bo jak ma się ujowe opony, to nie ma się co dziwić, że nawet na suchym asfalcie się poślizgi na winklach łapie :P

czarekcw napisał:

na to taką pogodę jaka teraz jest- no nic przyjemnego, a zima to całkiem udręka,



"Nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani motocykliści" :P Ja jeszcze z czasu wieczorem się przejadę, bo okres deszczy jesiennych mija i przy odpowiednim ubiorze(który nie kosztuje majątku, a poprawia komfort jazdy znacząco) jest teraz świetna pogoda do jazdy :D

czarekcw napisał:

a zima to całkiem udręka



I tu się z tobą nie zgodzę,
ja w zimie śmigałem na skuterze do szkoły, w każdy winkiel wchodziłem bokiem :lol:
A kuliki to to dopiero zabawa.

a ja w wieku 15 lat miałem niemiłą kolizję pod blokiem :smiley: to były te pierwsze podskoki kiedy ojca nie bylo a ja auto kradlem z garażu ^^ za pewny siebie byłem :smiley: ( no i narobiłem sobie kosztów na 2.3tys.) co się później działo to nie gadam…


Autorze:
Ja ci polecam VW Lupo 3L ^^
nie no zart…
1.sprawa nie kupisz pożadnego niemieckiego auta z rocznika <2000r. za tak niskie pieniądze zapomnij. Jeszcze z silnikiem 1.9TDi :roll:
polecam tak jak ktoś wyżej podał linka do Skody właśnie,
Ktoś może nie wierzyć ale mój brat sprzedał Golf’a III GTI TDI 20 Jahre ( ogień maszyna) za 19tys. zł … to było 3 lata temu