Sam zrób naklejki!

Temat przeniesiony ze starego forum, napisany przez apriliasr1 Siemka. pokażę wam jak można samemu zrobić sobie naklejki. Pierwszą czynnością jest wydrukawanie na zwykłym papieże wzoru naklejki który wcześniej przygotowaliśmy. Potrzebne rzeczy do zrobieniea naklejki to: -drukarka -nożyczki -taśma przezroczysta jednostronna -taśma dwustronna -wzór naklejki do wydrukowania Wycinamy wzór tak aby był taki sam jak szerokość taśmy UWAGA (nie może był większy) Rozwijamy taśmę na długość naklejki. Następnie naklejamy naklejkę na tą stronę na której jest wzór. Powinno to tak wyglądać. (wzór jest naklejony pod spodem taśmy) uchroni to przyszłą naklejkę przed wodą żeby nie zamokła. Następnie obcinamy taśmę żeby można było przystąpić do kolejnego etapu. Teraz potrzebna będzie nam taśma dwustronna. Naklejamy taśmę dwustronną pod spód wydrukowanego wzoru. Tak powinno to wyglądać. Ostatnią rzeczą jest obcięcie białych elementów wokół naklejki. Po obcięciu białych niepotrzebnych elementów mamy gotową naklejkę (powinna wyglądać tak jak na obrazku wyżej) i mozemy przystąpić do naklejania np na skuter :wink: Tak wygląda naklejka przyklejona na moim skuterze. Sorki za błędy (mam dyslekcje) Myślę że jest to prosty i tani sposób na zrobienie naklejki :slight_smile: Jak myślicie dobry pomysł Wypowiadajcie się. Dzięki z góry za wypowiedzi :slight_smile:

spoko ale to jak się pomoczy np jak deszcz będzie to nie odlecić

Raczej nie powinno chyba że użyjesz jakiejs dziadoskiej tasmy klejacej A poza tym o wiele lepiej kupić papier samoprzylepny a4 , albo folie przeźroczystą samoprzylepną np. taka http://www.allegro.pl/item372431642_folia_samoprzylepna_a4_biala_i_przezroczysta_20.html

Według mnie strasznie licho to wygląda i jest krotko trwałe. Mój kumpel zrobić sobie parętakich naklejek gdy postawić motor na słońcu wyblakły moze by się lepij tszymały jak dy je druknoć na papierze fotograficznym

to, że wyblakły, to wina głównie tuszu, a nie papieru.

ja bym se takiej naklejki na skuta nie przykleić, bo z bliska jest wiocha jak h… :!: :stuck_out_tongue:

szczerze to też tak myślę…

Coś jest nie tak, bo to jest po prostu wiocha xD Bardzo przepraszam, ale naklejki to chyba się troszkę inaczej robi (ale pomysł extra ) To trzeba mieć papier specjalny samoprzylepny i drukarkę laserową… Ale pomysł niesamowity GRATULACJE

najlepiej bujnąć się do kogoś, kto ma ploter i można sobie wycinać dowoli naklejki. A jak się pokombinuje z nakładaniem kolorów, to można nawet fajnie zrobić

porobićem se takie naklejki, ale drukoważem na papierze fotograficznym
efekt
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f6f3307e5232aba.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c41ecf2ad52a425.html

nawet dość fajne… Zobaczymy jak w eksploatacji…

całkiem fajnie to wyszło :wink:

Ja też zrobiłem w ten sposób naklejki i powiem wam że na razie nic ich nie rusza ale to tylko 4 miesiące więc zobaczymy czy w następnym sezonie będą się nadawały.

jacob555 te castrol’e ci super wyszły, ale michelin’ a ,mogles staranniej wyciac

ale te naklejki zrobił ~gumis-adam :slight_smile: nieźle wyszły na serio

a tak pomyłeczka

niestety wyblakły na słoncu, yasuni zrobił się zielony

Ja bym proponował wydrukowac na papierze samoprzylepnym :] ( białym)

a ja bym proponował tego nei naklejać :smiley:
idziesz do serwisu skuterówego dla picu pytasz się o coś patrzysz naklejki leżą na półce i pytasz:
ile kosztują naklejkiż
facet odpowiada ci ze mozesz sobie wziąć bo firmy tuningowe dają im miliony za frajer
a ty bierzesz garść naklejek polini itp mówisz grzecznie dowidzenia i się cieszysz :smiley:


(jak naklejek będzie za mało to nakrzycz na niego i powiedz żeby ci przysłal do domu bo tyle ci na skuter nei starczy)
:lol:

Mozna tez pojsc do drukarni i Ci druknal w rozmiarze jaki sobie chcesz;) kumpel tak zrobil, bo nigdzie nie mogl znalezc naklejki firmowej swojej opony do RSki;P