RS 50 - filtr powietrza.

Witam.

Mam takie pytanie. Czy orientuje się ktoś czy filtr powietrza od RS 50 z typem silnika AF1 będzie pasował do RS 50 tyle że do silnika AM6 ? Dla mnie różnicy być nie powinno ? Wątpię, że w AF1 jest aż tak inaczej rama ułożona, że by w żaden sposób nie pasowało do AM6. Nie chce wydawać ostatniej kasy na część która nie będzie pasować, bo wole zatankować, czy coś innego kupić, nie duże pieniądze, alee… Filtr do RS to chyba rarytas w Polsce bo nikt tego nie ma na sprzedaż… ; o.

Jak to mówią - biednemu zawsze wiatr w oczy - więc wolę najpierw zapytać Was.

Z góry dzięki.

Pozdro ! ; )

Zacznijmy od tego czy ci potrzebny ten filtr. Jeśli tak no to ok, ale jeśli nie to daj spokój sobie.

Potrzebny… ? I tak i nie… Jest tam stożek odkąd kupiłem… Moja uboga wiedza mówi, iż nie wsadza się takiego filtru jak stożek do seryjnego moto… Troszkę ciężko jej na tym, bo czuć, po prostu chce jej ulżyć…

Ale jest wyregulowanaż Dobrze chodzić ile pali jak osiągiż

Jak jest dobrze to nie zmieniaj :slight_smile:

nie jestem pewien, ale na 80% nie będzie on pasował, dla pewności poproś jakiegoś kolesia żeby ci dał foto filtru od af1 a jakiegoś innego o foto filtru od rs :wink:

Wyregulowana. Chodzić może zawsze lepiej, no ale nie jest źle, w normie, palii… nie mierzyłem jeszcze -.- fail. osiągi… trochę dupo*ate. Wiem, to 50, ale z miejsca ma ciężko, czy pod górkę większa, jak dla mnie to jest coś tu lipa z tym. Wszędzie, gdzie by nie przeczytać itp, to ze taka 50 to ok 100 leci… co prawda jeszcze na dotarciu miałem w tamtym sezionie, ale 80 to ja nie dobiłem… I z tłumika po jeździe mam taka dziwną, oleistą substancję koloru białego… Zastanawia mnie co to jest… ;o i strasznie kopci, zimno czy ciepło. Nie chcę zaraz tego zajeździć przez duperel.

EDIT: Od af1 mam, na allegro jest na sprzedaż. Od AM6 właśnie nigdzie nie można dostać. Co jest jakaś na części, to nie ma filtru, a nikt od działającej mi nie sprzeda :smiley:

Adzi0 napisał:

I z tłumika po jeździe mam taka dziwną, oleistą substancję koloru białego


Poprzedni właściciel walił ją w wydech ! :lol:

hahaha to ja cie crackerem będe brał :d
jak kopci to albo za dużo oleju albo za dużo benzyny w mieszance

hahahha, wiedziałem że tak ktoś zareaguje ! :smiley: no ale co ja poradze że mokra jest ? :frowning: a w ogóle to da się wyregulować serie pod taki filtr ? Chodzi mi tu o mechanika.

wszystko się da :wink:

… Ale jedno jest trudniejsze, a drugie łatwiejsze ? To kurde już nie wiem co z tym fantem zrobić…