RS 125 czy TZR tun 80 cc

Witam mam dylemat co wybrać ?? :

RS 125
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1542420

TZR 80 cc
http://moto.allegro.pl/item748010848_yamaha_tzr_50_80_perelka_warto.html

1 Najważniejsze co mniej mi spali wachy ???
2 Jak z osiągami ???
3 Jaki komfort jazdy na TZR i RS ???
4 Co sądzicie o tych moto na aukcjach ??
5 Który jest lepszy w dalsze trasy ??/
6 Jak z żywotnością ??
7 Co sprawdzać przy kupnie ???

Dzięki za odp

Ja powiem tak krótko:

TZR od razu u mnie odpadł bo cylindry firmy Racing Parts rewelacją nie są …

Odpowiedzi na inne pytania bez problemu znajdziesz sam …

Nie no cena tej RSki mnie powalila… 2000r, małowana, po remoncie silnika, z czyms tam peknietym za 5800?
http://allegro.pl/item744923268_aprilia_rs_125_stan_bdb_nie_nsr_cbr_tzr_mito.html
tu masz chociaz malowanie ladniejsze;p

z tych dwoch to nie wiem czy zdecydowalbym się na cokolwiek… pewnie raczej na Tzr.

Z tych dwóch żadnej bym nie brał. Jeżeli ogólnie rzecz biorąc To brałbym RS, bo to seria i nie są tak żyłowane części.

No dobra ale ta RS co podał PodLy, jest zarejstrowana na 125 cc a ja chce na 50 cc a nie mam znajomych na stacjach diagnostycznych :stuck_out_tongue:

A co jest złego w tej RS co ja podałem ???
I jeszcze nikt mi nie powiedział co mniej pali xD

Wyglądem bardziej tzr.

Spalanie? Oba żrą jak smoki… Choć rska chyba więcej.
Za tą kasę znajdziesz lepszą rs, tzr bym nie brał. Wymienione części w tzr - ok, ale na pewno są jeszcze jakieś seryjne, które nie są przystosowane do takiej mocy.

Znajdź i kup lepszą rs :slight_smile:

no to tak. wedlug mnie oba motory będą palić w podobnych granicach ewentualnie rs ciut więcej. a to temu że rs nie jest tak wyżyłowana a tzr ma cylinder 80 i bardziej wyżyłowany itp.
Osiągi rs 125 będzie miała większe na pewno
rs pewnie też będzie bardziej żywotna bo mniej wyżyłowany cylinder i w trasy też będzie lepsza bo to 125 i na 6 np. pojedziesz sobie 100kmh i niskie obroty a w tzr pewnie mniej i więcej spali w trasie i wgl.

ogólnie to ja bym brał rs, może ciut więcej palić a cała reszta (prócz wyglądu) będzie lepsza niż w tzr.
pomijając fakt że w rs będzie lepszy komfort jazdy przy większych prędkościach, lepsze hamulce i wszystko przystosowane do większych prędkości.
tylko nie kupuj rs z tej aukcji chyba że spuści do 4tysięcy xD

Mafioz napisał:


tylko nie kupuj rs z tej aukcji chyba że spuści do 4tysięcy xD



Możesz uzasadnić swoją wypowiedź ??

ja bym brał rs to tzr widziałem w realu :lol: i ten wydech i jak coś to rs ale też rewelacja to nie jest :stuck_out_tongue:

Co wy macie do tej RS … Może mi ktoś to dokładnie wytłumaczyć ???

Może by mi ktoś podrzucił jakiś ładny egzeplarz do 6k najlepiej 125/50 :lol:

to nie tak że brzydki kolor, taki pusty bez naklejek, popękane palstiki, i cena taka wielka to już w ogóle… ta rs nie jest tyle warta i to do niej mamy…

A za ile by się ją opłacało wziąć ?

Tak jak już pisał Mafioz, za 4 paki :sunglasses:

Kumpel ma tzr 80ccm po full tunie i ścigał się z nsr 125 , tzr niema szans z 125.

Wybierz sam chcesz coś co jest elastycznie w miarę brzmi czy tzr która pierdzie jęczy i słabiej od 125 jeździ.

Noto chyba będzie RS tą z aukcji co podałrm jeszcze siępotarguje z nim :stuck_out_tongue:

Próbuj, próbuj, ale nie wiem czy warto :stuck_out_tongue: Chyba, że sporo stargujesz.

kamil102, znajomy był oglądać tą rs, podobno syf… nie chce się wkręcać na obroty
jeszcze za taką kasę…

Taaa ??? na serio mówisz ???

Ja bym tego nie bral. nie sztuka jest kupić gowno i pozniej plakac ze się w to kase laduje. Za te pieniadze kupisz duzo lepsza rske, od razu nie znajdziesz ale szukaj czegos dobrego.