Rozrusznik MIN HOR

Cześć chcaiłbym się dowiedzieć w która stronę kreci się wał przy właczonym rozruszniku w mineralce lezacej :), bo niewiem czy tak ma byc ale u mnie się kreci w prawo wał przez co nie ma iskry ;/

Jak patrzysz na wario to powinno się ono kręcić w lewo, czyli patrząc na magneto musi się ono kręcić w prawo :wink:

Czyli siędząc na skuterze wał powinien kręcić się w tą samą stronę co koła,kiedy skut jedzie do przodu.

ale chodzi mi oto czy przy właczonym rozruszniku kreci się w lewo czy w prawo bo to dla mnie teraz wazne :slight_smile:

kurwa pomyśl, najpierw rozrusznik kręci wałem w jedna stronę a jak odpali to wał zaczyna się kręcić w drugą? japierdole

kowal spamer xd

[ Komentarz dodany przez: RudY: 25-04-2010, 16:03 ]
Szymon nie ładnie tak przeklinać ;{

Kowal napisał:

Czyli siędząc na skuterze wał powinien kręcić się w tą samą stronę co koła,kiedy skut jedzie do przodu.


Kowal, spamerze. Chyba to właśnie po tym że koło kręci się w tą stronę a nie w inną można (przy orientacji jako takiej działania silnika) poznać w którą stronę kręci się wał :roll:

dzieki panowie ale kurcze pytam czy się nie ma krecić w drugą stronę bo mam zapołon keeway i niewiem czy przypatkiem od mineralki nie daje iskry w dwie strony :). PS. do ZAMKNIECIA