RoXidło by Damik

Wiem że dużo osob tak robi bo sam tak zawsze robie :lol:

ale w roxie jakoś tak nie chciałem tego zrobić a mi powiedzieli i zrobiłem i dupa :frowning:

Mam depresje :frowning: xd

daMik napisał:

Wiem że dużo osob tak robi bo sam tak zawsze robie :lol:


No co za idiota :P

P.S. To kolejny dowód na to, że ROX to kał :P

Nie miećj. Wiesz co ja mialem po wypadku speedem na drugi dzien? siędzialem 3 godziny w garazu i patrzalem się na wrak to az się lezka w oku krecila xD tyle pracy o w ogóle serca wlozonego :slight_smile: wiesz co ide do garazu zrobie ci ta fote mojego stelaza i dam ci zapomnisz o pozaze i pokombinujesz cos ze stelarzem ;d zaraz ci dam foto na gg xD

Rox to nie takie kał …

Ktoś kurwa nie potrafił go zrobić … jak poogladałem jak tam porobione niektore rzeczy to płakać czy śmiać się nie wiedziałem…

daMik Kolego ogarnij się, skuter to nie najlepsza rzecz na swiecie :smiley: A co do tego lania to też tak robiłem, ale lałem nie pełny kieliszek i obeszło się bez pożaru :smiley: A co do Ciebie to tylko i wyłacznie Twoja wina jak daleś beny to pewnie sporo i pewnie cylinder i pobliskie części były całe w benie dlatego się zajarał mogło być gdzieś przebicie, mogę się założyć że tak było . A co do lania beny nie polacam raz, dwa można ale nie cały czas wiem coś o tym bo rozwaliłem nowego Manstona tak :smiley: tłok się wypalił i podczas jazdy ładnie strzeliło więc nie polecam Ci jak chcesz mieć jeszcze cylinder w miare dobrym stanie . (Czytaj ze zrozumieniem) :lol:

wilus88luki napisał:

daMik Kolego ogarnij się, skuter to nie najlepsza rzecz na swiecie

WYJDZ !!

x2 :lol:

I nie porównuj manstona do serii bo to całkiem inna estetyka pracy :wink:

Przebicie było i poszła iskra a to norma że silnik zawsze jest lekko w benzynie bo nie będę go przecierał co minute jak zatykałem dolot gaźnika …

daMik napisał:

x2 :lol:

widac ze uzytkownik forum s-s.com :D

Skuter to może nie najlepsza rzecz … ale motory tak :expressionless:

no tak a skuter zalicza się do kategori motocykle (taka podkategoria/typ) a on powiedzial ze to nie najlepsza rzecz. Ban za to jak nic.

A ja chce być ninją !!

Skuter motocykl jeden c h u j :lol: byle dwa koła i silnik ;D

Danielson napisał:

Skuter motocykl jeden c h u j :lol: byle dwa koła i silnik ;D

100% true ;)
A on temu zaprzeczyl ! spalic go na stosię !

Szkoda, że się zapalił :stuck_out_tongue: Ja to robiłem dziesiątki razy i było si :))

Też to robiłem wiele razy ale bez przebić na elektryce ;D

I na dniach wioze go do naprawy ja już go nie robie bo gaśnicy w garażu nie ma a specjalnie nie bede kupował :smiley:

wiadro wody wystarczy :smiley: ile za to mechanik wezmnie ? :confused:

Danielson napisał:

A on temu zaprzeczyl ! spalic go na stosię !



Czyżby damski foch :D ?

daMik próbuj jeszcze raz nie poddawaj się :D

Gorzej jak się mechanikowi sfajczy razem z warsztatem xD

Będzie taki płonący Rox, jak motocykl Ghost Ridera xD A tak serio to dużo tego tam poszło? Bo jak elektryka, to z lekka krucho :confused:

Elektryka cała chyba :slight_smile: okaże się :wink:

Damik kiedy oddajesz roxa do mechanikaż