RoXidło by Damik

I tak chyba będzie bo tak mi się bardziej podoba :wink:

czarny z czerwonym to już jest w miarę oklepany układ kolorów więc weź tą 1’szą opcję :smiley:

Ładnie będzie jak pomalujesz to pistoletem xD

http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?p=77669#77669 BRAÆ !


http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=1_43_87&products_id=715&osCsid=75acf166191f7cb39cc77983d143edc3 !!!

damik ten link z yaskiem to dl amnie mial byc chyuba co ? :smiley:

Kurw… xD taki wczoraj zakręcony byłem że linki pomyliłem

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=794973869 to miało być :smiley:

i jak ci idzie sprzedazł? :smiley:

Nie zaciekawie :f 2 osoby pisały jedna ma napisać jak wróci ze szkoły :wink:

Rolki zmienione centralka i sprężynki również ;D

Ale cylinder jeszcze nie przyszedł :frowning:

[ Dodano: 26-10-2009, 21:16 ]
Wiec tak :smiley: Przyszedł cylinder poskładałem wjechałem w rame i odpalić nie chciał :confused: Męczyłem męczyłem załapał raz ale tylko na chwile a tak to na sekunde dwie załapuje jutro zdejma gips to może coś wyjdzie :stuck_out_tongue_winking_eye: Nie wiem czy uszczelka pod głowicą nie puszcza bo świeca wydawała mi się mokra w płynie . Wypalałem kombinowałem zobacze jutro …

zmień swiece parowko. sprawdź cewke itd bo moim zdaniem wina elektryki :slight_smile: a moze jak wkladales w rame niepodlaczyles wszystkiego co ?

lubię chłopców

wiemy wiemy :smiley:

Wszystko podłączone świece zmianieniałem, możliwe że masa gdzieś coś nie tak

dobra jade na zdjęcie gipsu oby było wszyszko ok xd

Trzymamy kciuki :}

:frowning: rox się zapalił C H U J w dupe temu co powiedział zebym wpuscił benzyny pod świece…

Tak zrobiłem jakieś przebicia czy ki c h u j go wie i skuter stanął w płomieniach :frowning:

Spalił się dozownik oleju i nie wiem jak z elektryka bo nie sprawdzałem bo nie mam ochoty wyhodzic z domu…

0 zł na koncie i rox z miesiąc jak nie więcej postoi i zastanawiam się czy nie sprzedac go na częsci i koniec z moto…

Daj foto.

Kowal napisał:

Daj foto.


Człowieku, rozpierdalasz mnie... :roll: Kolega ma kłopot a ty zamiast go pocieszać to może weź się jeszcze zacznij śmiać z tego...

daMik, nie sprzedawaj go na części! Kup dozownik jak będziesz miał trochę keszu i dalej go dojeżdżaj :-) Jeden dozownik to jeszcze nie tak dużo kasy w plecy ;-)

Dozownik to od razu widac , nie wiem czy nie elektryka , dekielek gaźnika , przewód hamulcowy tył , wezyki wszystkie


I najgorsze jest że ani razu na kole nie leciałem nim :frowning:

przecież i tak do stuntu byś dozownik wywalił a resztę da się zrobi nie wielkim kosztem

Dozownika bym nie wywalał tylko dolewał do benzyny pare ml i zawsze miał w dozowniku pełno , dekielek gaźnika juz mam zalezy od elektryki…

Oj to tragedia widzę ;/ badz dobrej mysli :). Zrobisz go nie martw się jutro ci przejdzie ta zlosc :slight_smile:

Trzeba mieć kase …

Ja jedynie mam długi…

No kur*aa eee

daMik napisał:

rox się zapalił C H U J w dupe temu co powiedział zebym wpuscił benzyny pod świece…


Przecież dużo ludzi tak robi >_<

daMik napisał:

zastanawiam się czy nie sprzedac go na częsci i koniec z moto


Chłopie … Ty masz przez to myśli samobójcze widzę :confused: