Romet ROUTER Skuter - Opinie

Jeżdżę skuterem który ma 10" koła a mam tyle samo wzrostu co Ty tylko 10kg wagi więcej ;D i powiem Ci szczerze że nie ma źle. Dystans 100km da radę zrobić na raz bez większych problemów. Po tych 100km tyłek nie boli ale jednak czuć że jest ;D Co do tego który jest lepszy to ciężko powiedzieć i tu wsumie zależy od tego który Ci się bardziej podoba. Z tego co mi wiadomo Router City Line ma tarcze z przodu w przeciwieństwie do Router Bassa i ten City Line wydaje się być troszkę większym a reszta to wsumie to samo. Silniki takie same - 139QMB i większość podzespołów podobne jak i nie takie same.

OK! Dzięki :] A może wie ktoś , jaką prędkość maxymalną osiąga CITY LINE 50 po ściągnięciu blokad ?

Silnik 139QMB więc więcej jak 60-65 nie licz.

Zastanawiam się jeszcze nad skuterem "Kingway coliber 50". Który jest waszym zdaniem lepszy ?

Wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem będzie ten Kingway bo nie jest sprzedawany w markecie tylko w salonie w których to jednak jakość montażu może być lepsza.

DzideK napisał:

Zastanawiam się jeszcze nad skuterem "Kingway coliber 50". Który jest waszym zdaniem lepszy ?

Jak Kingway, to Martinelli, nowego z rocznika 2009, kupisz za 1990zł. Ten sam model pod inną nazwą, u konkurencji kosztuje ponad 4000tyś z silnikiem 2T, w Martinelli masz 4T.

mógł byś podesłać jakiś link ? z nim kto sprzedaje ?

Sprzedają dilerzy, na allegro jest ich jeszcze sporo.. Myślę, że w tej cenie, nie kupisz lepszego nowego skutera, z takim wyposażeniem w standardzie i o takim ładnym wyglądzie..(sportowy wydech, 2 tylne amory, koła 13", z tyłu tarcza hamulcowa).

Ok Dzięki ! już znalałem nawet 20 km ode mnie :] I czy on jest lepszy od remeta z tesco i wg ?

I ile możw wyciągnąć bo dobrym docieraniu i zdjęciu blokad ?

DzideK napisał:

Ok Dzięki ! już znalałem nawet 20 km ode mnie :] I czy on jest lepszy od remeta z tesco i wg ?

Ale pytanie.. bezdyskusyjnie lepszy.

No to mam jeszcze jedno pytanko :D Brał ktoś kiedy kolwiek skuter na raty ? z "komisu". Ile więcej buli sie przez raty ?

I znowu pojawia się problem. Ta oferta Kingway Martinelli za 1999 jest juz nieaktualna a najniższa cena jaką spotkałem to 2500-2700 ;/

Czemu, skończyła się aukcja? było ich więcej...

KIngway zmienił cene z 2 tyg temu... stąd podwyżka...
Mi się jeszcze udało barracude kupić za 2000 ale wszędzie indziej wołali już od 2300... A ciekawostka taka, że w pomorskim najtaniej znalazłem za 2400 w jednym punkcie a reszta oferowała od 2700 średnio w górę...

No właśnie. Teraz Martinelli nawet z 2008 chodzi po co najmniej 2500 ;/

Co proponowali byście jeszcze , może być z ubiegłych lat byle nie używany do 2000zł ?

W tej cenie, z nowych nie kupisz nic lepszego od Martinelli. Trzeba było brać jak były po 2 tyś. ale 2,5 tyś za taki skuter to też nie jest dużo, teraz podnieśli cenę bo zaczął się sezon.

TYLE ŻE NIE DYSPONUJE TAKĄ GOTÓWKĄ. Nie mówię że lepsze, ale coś w tym stylu , nawet słabsze do 2000 ?

Ja mogę polecić barracude... jeżeli chodzi o silniczek to rewelka :)