Romet Chart 210 by BatiBati

Witam! Mój chart jest z rocznika 89, od samego początku był u nas w rodzinie. Początkowo jeździł nim mój tata, na szczęście tylko przez 3 lata.
Chart stał przez 17 lat w stodole aż w końcu ja się do niego dorwałem :smiley: Po tak długim staniu wymieniłem tylko modół i cewkę wyzwalającą i działał. Na początku tych wakacji zrobiłem w nim remont ponieważ trzeba było wymienić wał i cylinder.

Na początku Chart wyglądał tak:



na dzień dzisiejszy chart prezentuje się następująco:









gaźnik złożony z dwóch :smiley:


Oczywiście muszę kilka rzeczy dopracować jeszcze ale to już czas pokaże kiedy :smiley:
Jeszcze trzeba:
-zregenerować przednie zawieszenie i pomalować kielichy
- pomalować bak i boczki an taki kolor jaki jest aktualnie
- naprawić licznik
- wymienić pokrowiec na siedzenie
i jeszcze kilka drobnych rzeczy

Części wyżej wypisane już kupione i założone Chart teraz wygląda tak :d











Do końca tego sezonu Chart już się nie będzie zmieniał :smiley:

Jeszcze muszę zrobić przednią lampę żeby działała i kupić żarówki do kierunków

Muszę powiedzieć, że jesteś jednym z niewielu posiadaczy takich sprzętów, które zostały tak dobrze odnowione. Należą Ci się gratulacje, bo sprzęt naprawdę dobrze się prezeuntuje :wink:

Dzięki :smiley:
Ale mam jeszcze dużo roboty przy nim :slight_smile:
Pozdrawiam

abyś nic nie kombinował z nim niech będzie jak jest :wink: już pomału z niego robi się klasyk mało ich jest ;d

spoookojnie, nie będę go przerabiał, co najwyżej za rok, dwa powrót do oryginału :smiley:

[ Dodano: 23-11-2011, 14:25 ]
Od remontu minęło nieco ponad 1000km, minęło prawie 6 miesięcy a w Charcie przedziurawiła się tylko tylna opona i urwał a linka gazu. I już Chyba nikomu nie uwierzę ,że Charty się często psują xD
Po 6 miesiącach Chart wygląda tak, nawet myty nie był xD






Taka zielona “blacha” jest jeszcze ważnaż Masz do niego papiery?

no własnie też mnie interesuje jak to jest z tą blachą, bo sam mam taką w simku