Romet c1 trial city - licznik

Witam, chciałbym w swoim romecie (c1 trial city) zmienić licznik bo mi się strasznie nie podoba ;) wiec moje pytanie brzmi, czy można gdzieś znaleźć jakieś fajne liczniki do tego modelu, bo szukałem w necie i nie mogłem znaleźć, z góry dziękuję ;)

No raczej Ci nie podpasują pod plastiki liczniki z innego modelu. Trzeba by coś specjalnie robić, żeby przymocować, ale byś nie miał dopasowanych. Poza tym trochę kasy to by kosztowało, więc się po prostu nie opłaca.

chyba, że po prostu kupić większy i wyciąć otwór, ale czy to by dobrze działało jak nie do tego modelu, czy np. nie zaniżał by prędkośći albo nie zawyżał ?

No chyba nie, każdy licznik się podłącza tak samo chyba. Dokładnie się na tym nie znam, ale taki licznik też trochę kosztuje. Chyba, że używany.

mechaniczny się tak samo podłącza bo jest tylko jedna linka. Elektroniczny to inna bajka...

Właśnie ja mam elektroniczny i nawet tej cholery nie ruszam, bo coś jeszcze uszkodzę ;/

w sumie elektroniczny licznik też można bez problemu przełożyć, trzeba by tylko sprawdzić jakie są połączenia elektryczne.

http://www.youtube.com/watch?v=Obo_VAiqSKU&feature=related
coś takiego mi się podoba, wiem, że ten licznik kosztuje ok. 600zł a po za tym do mojego modelu ta firma nie produkuje, nawet nie do mojego modelu tylko marki ;) chciałbym coś dużo tańszego w podobnym stylu ;)

http://www.youtube.com/watch?v=TQ78LGLTxac&feature=related
lub taki, bajka ;)

Akurat nie do tego modelu skutera,ale są uniwersalne:

http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-instrumenty-c-10992_24749_24766-1.html?page=1&sessID=5b6c27db318f6e185416e27333bf6895

dzieki ;)

Zawsze jeszcze można zmienić tarczę na inny kolor lub wzorek.