Rok Bagoros - WORKING ON A DREAM part2

Hello!
Text from RB support team:


In the second part of the film we can realize how much effort Rok is putting in to get to his dreams - to become a professional stunt athlete. The first step towards this goal is already starting at writing applications and serching for sponsors, also an important part represents the physical condition, the training is presented in an interesting location. But the training doesnt end with the sunset. The wish to conquer his dreams are going late into the night. The second part of the film WOD are showing his hard work on the scooter when after the sun said goodbye.

http://rokbagoros.com/index.php?view=video&id=27



Stunt rider: Rok Bagoro¹
Producent in direktor: Marko Wolf (Studio Wolf)
Art Director: Iva Katalenić in www.macro.si
Sound Designer: DJ Shorty v Shimon (SPSDM Production)
Asistent: Dominik Pelc
Official Photographer: Kristijan ©krlec

nothing special… sory :expressionless:

wiktor24 napisał:

nothing special... sory :-|



I agree with you.

Too little action ;[

hmmm you’re good stunt man , better than me lol :smiley: but I think it isn’t stunt film , this somethink like fucking advert , first part was better than second one :smiley:

Please Rok , make a film with only stunt and add nice song and I think that it will be the best :smiley:

it’s fucking shit. You make all for public.
Nie umiem angola :wink:

a tam bulshit :smiley: koleś jak by ktoś słuchał obu części to idzie wywnioskować że trenuje, nie czytalem opisu nie wiem co tam napisane jest, ale sam filmik i montaż mi się podobają masakrycznie ^^
wystarczy spojżeć na sam fakt ze kamera którą kręcili nie była profesionalna a efekt zmontowanie nieziemsko wyszedl xD

btw. nie besztać mnie teraz z błotem pleaase :D:D

tak, na pewno nie profesjonalna…
Widziałem kiedyś filmik w którym widać kamerę jak nagrywa go w momencie kiedy on siedzi na tym budynku w którymś filmiku. Kamera była na jakimś statywie z wysięgnikiem a rozmiarami przypominała mikrofalówkę…

Taa moze dobrze jezdzi. Ale nawet w polsce pelno ludzi jezdzi o wiele lepiej a nawet o nich nie slyszeliscie. Zwykla jazda pod film nic specjalnie. Montaz dobry bo pewnie cala ekipa filmowcow robila i kamerzysci i inne pierdoly. Jeszcze pewnie mial rozpiske co ma robic.

myble byble mam wszy i nie rosnę. :smiley: liczy się końcowy efekt…

koleś jest poprostu wypromowany jak kutafon (Gustafsson) , tylko że kutafon jest duuuzo lepszy

gustafsson nie napierdala po wszystkich forach swoimi filmikami (bynajmniej ja nie wiedzialem) i ma poziom duuuzo duuuzo wyzszy :slight_smile: te jego szybkie cyrce mmm :slight_smile:

no a taki np. Panczo też napier.dala w ch*j i nie ma sponsora…

nie mówię że jestem lepszy od Roka ale nie podoba mi się takie promowanie

panczo davidek i nikoo np. maja o wiele wiekszy skill od rb a kurwa nie wbijaja na kada str i nie liza dupy sponsora bo ich nie maja i robia to dla siebie dla wlasnej satysfakcji a nie dla kasy. RB jezdzi dla kasy a inni zbieraja kase zeby jezdzic. I powiedzcie ktorzy z tych dwuch to naprawde lubią robic.

czy jeździ dla kasy czy korzysta na tym że lubi jeździć t nie wiadomo, ale ja uważam że to sponsorzy go ograniczają bo ładnie giba ładne cyrkle , na którymś filmie ładne no limity pykał , ale to więcej na tym filmie reklam jak stuntu :smiley:

1/2 filmu to pokazywanie sponsorów…

cyrcle, no limity to umieć wiekszosc tzw “stunterow”
Wiec jego umiejętności u mnie pozostaja pod duzym “?”

I can do all this stunts on Motorine and Hayabusaa… nothing special.
You know, in Poland I’m champion of stunt. Wanna blow jób?


Film dno.


kop dziurę kop dziurę kop dziurę kop dziurę ;/ / wrona

Jedna wielka lipa.
Nie bede pisac po angielsku ;]