Ringi "Angels Eyes"

Proces prosty i szybki. Najpierw musimy się wybrać do jakiegoś sklepu np: OBI, Castorama, itp. Musimy kopić pręt do przesuwania żaluzji. Musi być z plexy i pełny w środku. I jeszcze 4x diody super jasne na 12V (jaki chcecie kolor).


1. Ucinamy taką długość pręta, jaką chcemy mieć średnicę ringa-plus po jakieś 3 cm po obu stronach, żebyśmy mieli za co złapać po wyciągnięciu z piekarnika-później to odetniemy.
2. Wkładamy pojedynczo pręty-najpierw jeden, wyginamy, później dopiero drugi. Ustawiamy piekarnik na 150 st C i trzymamy w nim pręt jakieś 10 min. Oczywiście różne piekarniki mogą działać różnie.
3. Szukamy jakiejś puszki, słoika, szklanki która będze pasowała nam średnicą i wokół niej owijamy nagrzany pręt-uwaga lepiej to robić w skórzanych rękawiczkach-jest dość gorący
4. bierzemy wiertło o takiej średnicy jak dioda którą umieścimy w ringu i wiercimy otwór:
5. Bierzemy się za diody-ja kupiłem 12V białe diody
6. Dalej nacinamy ringi na obwodzie, po to, by światło z diody załamywało się na całym obwodzie ringa:
7. Odrysowujemy na folii samoprzylepnej kształt ringa i przyklejamy do na tej stronie, na której wykonaliśmy wcześniej nacięcia.Poprawi to odbłysk światła i sprawi, że ringi będą widoczne nawet za dnia:
8. Na oba końce ringów zakładamy koszulkę termokurczliwą, która unieruchomi nam diody i dodatkowo skieruje strumiećń światła z diody na ring:
9. Teraz przyczepiamy do pojazdu i mamy własne Angels Eyes

Ciekawy Tut, na pewno się przyda, podklejam

Wiesz co to są relingiż To takie belki na samochodzie żeby box umocować. Popraw na Ringi.

pewnie zwykła omyłka bo w treści już dobrze ringi pisze ;p poprawiłem

też chciałem napisać :confused: a czym dobrze zrobić nacięcia oprócz tej tarczki co jest w zestawie z mini szlifierkamiż?? :-?

malutkim brzeszczotem :stuck_out_tongue:

zajebisty poradnik :smiley: no nelosowej czacht moze to ogarne ;d

ogarnij pisownie bo większość nie wie o co ci chodzi a to nie pierwszy raz / wrona

Jak będę robił następnym razem ringi to porobię foty…

Ja daje swoje fotki nie mam tylko jak diody założyłem i podkleiłem papier samo-przylepny



Nie wiem jak popaleniec, włożył je do piekarnika ale ja położyłem na folie aluminiową i się lekko przykleiła do niego i takie małe ślady zostały ale to w niczym nie przeszkadza :mrgreen:

ja ogrzewalem w rekawicach nad ogniem z kuchenki gazowej, i jak juz robily się miekkie giolem na kuflu (do piwa np. - taka srednica mi odpowiadala) i ladnie bez sladów wyszło

powiedzmy że ci daruje bo odkopałeś podklejony temat , ale za każdy inny warn