remixa :)

buuu… czerwone są od hondyyy ; (

to będzie bardziej brąz ale nie mogłem wyłapać tego koloru w gimpie :smiley:

rewelacji nie ma ale znalazłem to przedchwilą na kompie :smiley:
http://www.youtube.com/watch?v=6LahMti3j0U

NOWY POST

Panowie na jaki kolor pomalować wydech na czarno czy srebrny (zardzewiał mi i straszy kupił mi 2 farby)

a tutaj foty bo testowałem nową komórkę



i tu się okazuje się ze seryjny błotnik jst firmy polisport :smiley:

Wydech ? hmmm… black ! :smiley:

Czarny!! :smiley:

A jaki telefon maszł

oki to pójdzie na czarno :smiley:
Kowal, sony ericson c702

Haha, mam taki sam! żółwik! Jakby co to ja go mam pół roku i się dość zniszczył…

Kowal napisał:

Haha, mam taki sam! żółwik! Jakby co to ja go mam pół roku i się dość zniszczył...



moj tez ma 0,5 roku i jest wytarty

a do tematu to powiem wam ze rmx ma lepsza pizdę niż mój trekker (przejechałem się 30 min temu ) założyłem jeszcze seryjną lampę do czasu kiedy nie kupie nowej i dałem kierunki jutro foty :D

ale jeszcze raz wam powiem że pizdę ma zajebistą

ale jeszcze raz wam powiem że pizdę ma zajebistą


Kur*a >_< je**y zboczeniec, zagląda ... MOTOROWI ! : (

dlatego motor jest lepszy od kobiety możesz śmiało wkładać ręce pod owiewkę i nie dostaniesz w pysk :smiley:

wrona motofiil! xD

Bardzo ladny ten nabytek. Kolory juz lepsze :wink: a wydech czarny

wrona to bvyło z deka inaczej bo było coś takiego “dlaczego motor jest lepszy od kobiety bo możesz dawać w pizde ile chcesz” czy coś w tym rodzaju :PPP

O wkładaniu ręki pod owiewkę też było.

na razie pomalowałem sam silncer bo bo wydech przy cylku był za bardzo skorodowany i nie miałem jak tego wyczyścic

no wrona ladnie ci to wyszlo ;)) a z tylu taka smiećsznie mala tarczke masz xD
P.S. 500 post

rmx na razie gibam se trochę po lesię ,może ją zostawię a opchnę trekkera to się zobaczy , próbowałem na niej stuncić i jako tako idzie , ale czuje ze jak coś to będę długo ogarniał , na skucie łatwiej

ale za to rolling burnout idzie strasznie łatwo

jeżeli rmx zostanie , to jedyny plan to regulacja

i jakieś odświeżenie żadnego tunigu hujnigu , najwyżej nowa lampa na tył

malować tego nie będę bo to cross , a na robięnie z tego sm nie mam pieniędzy zbieram na duży motocykl , dość mam pierdolotów , na 90% na nowy sezon wyskakuje , z czymś większym niż 125 , na pewno jakiś sportowiec , nie chce crossa

tutaj jakiś tandetny filmik jak chodzi i aktualne foty







foty jakieś dziwnie ciemne wyszły … był ładny pogodny dzień

http://www.youtube.com/watch?v=nf2d_r5ggl4

nie wiem czy filmik działa o jest przetwarzany , jak coś o spróbujcie za 2-3 minuty

chodzi całkiem całkiem ładnie.

nic tu nie pisałem bo nie było o czym ale przez wakacje po troszku robiłem rmx’e

nic z niej juz nie cieknie nie dusi się nie gaśnie i w miare zpierdala , licznik nie działa ale obstawiam że v-max jest ok 90 bo popierdala duuuzo szybciej niz tkr które leci 75

od kolegi dostałem oponke bo i tak mu nie była potrzebna (sorki za jakość fot )





utopiłęm go dziś w błocie po samo siedzenie i jak wreszcie udało mi się go wyciągnąć to odpalił z pierwszego kopa :slight_smile:

dalsze plany to to okleić żółte boczki na niebsko i lampe tak samo i to wszystko :slight_smile: jej niczego więcej nie potrzeba :slight_smile:

Miałeś mi pokazać jakieś filmiki z tego jak bardziej szalejesz z nią niż ja na DT :stuck_out_tongue:
Była kiedyś gadka w moim temacie o czymś takim pod jakimś filmikiem który wrzuciłem :smiley:

MAM CIE ! :smiley:
Dawaj filmik ! :slight_smile: