remixa :)

Szerze to nie wiem co to za model mam ja dziś pierwszy dzień a papiery sa u mojej babci

Sorry za jakość fot ale aparat jest w naprawie , jutro zrobię foty w dzien :smiley:

Tuning mechaniczny ( z tego co widzę z zewnątrz)
-cylek arisal 70ccm
-gaźnik mikuni (nie wiem jaki)

z optyki to jest do poprawek lakierniczych
na razie nim nie jeździłem bo długo stał (starszy go wcześniej odpalał tylko teraz mi go dał) i trzeba wyczyścić filtr , gaźnik itp , jutro myślę będzie pierwszy wypad w las
poprzednik zarzekał się ze to leci 120km/h … a jak jest naprawdę to pewnie jutro powiem







70cm ladnie :slight_smile: a cos z optyki będzie ??

Fajne suzu, tylko hmmm no lakier by się faktycznie inny przydał :smiley:

no no, ładny sprzęcik, malowanie to chyba nie oryginalne?

na pewno nowy lakier KILKA sensownych naklejek , i może jakieś drobiazgi ale tak to nic więcej

chyba oryginalne bo jak patrze na odpryski to jest goły plastik

Nad kolorem już wstępnie myślałeś? :smiley:
I takie głupie pytanie - wiedziałeś że go dostanieszł xD

szcerze to kiedys tata mówił , za mocny dla ciebie i w ogóle , a teraz mi powiedział , ze ja od początku chciałem trekla ,no ale co tam :smiley:

NoNo - kolejny endurak :smiley:

Jest to Suzuki RMX :wink:

Troche mały ale i tak ci zazrdoszczę bo crossicą na prawde poszalejesz po lesię już nie mowiac o torach

no zobaczymy jak to będzie szło :smiley:

sebo747 napisał:

już nie mowiac o torach


"mażysh" :D
50-tką (70-tką) po torze będzie niezły hardcore ... i będziesz tylko zawadzał innym ;)
Ja też chce poćwiczyć na moim na pustym torze ...

To jest RMX jak już Rudy napisał :smiley: … Kolega ma smx’a to samo tylko SM . Wsadził silnik od rg 80 i kurde jak to super lata :D…

RudY napisał:

50-tką (70-tką) po torze będzie niezły hardcore



No ale wiesz np. moi kumple zrobili sobie wlasny tor a ze teraz niedawno byly zawody i trzeba będzie crossy przygotować do nastepnych (powymieniać zębatki oleje i te inne) to ja bym takim czymś latał już bo swoim cpi latałęm niedawno to tłumik urwał em hehe .....ale jazda była.....

fajna maszynka no na takim czymś to przyjec jak najszybciej do kartuz i dasz mi się bruknąc :lol:

sebo747 napisał:

No ale wiesz np. moi kumple zrobili sobie wlasny tor


Ymn wątpie że taki tor-samoróbka to w jakimkolwiek stopniu jest podobny do normalnego toru MTX ;}

sebo747 napisał:

swoim cpi latałęm niedawno to tłumik urwał em hehe .....ale jazda była.....


Na prawde masz się czym chwalić ;D

dzisiaj zdrapywałęm biały lakier i dostałem się do oryginalnego bo ten biały trzymał się tak syfiastko ze paznokciem schodzi , miały być dziś foty ale dzisiaj go odpalałem testowałem itp i zapomniałem zrobić , powiem ze idzie bardzo fajnie

RudY napisał:

Ymn wątpie że taki tor-samoróbka to w jakimkolwiek stopniu jest podobny do normalnego toru MTX ;}



Tor robiony na podobe toru takiego jak na zawodach jest tye ze górki wyższe i zakrety wyżej usypane już tak profesionalnie

RudY napisał:

sebo747 napisał/a:
swoim cpi latałęm niedawno to tłumik urwał em hehe .....ale jazda była.....

Na prawde masz się czym chwalić ;D



no coś?? życie pospawam i już będzie git bo wtedy śrubke zgubiłęm i juz wczesniej chyba pękł a na torze go dobiłem

no wrona tylko śmigać na takiej maszynce :mrgreen: My z karpiem zapraszamy do Kartuz na odwiedziny :smiley:

jak bede w maju to juz będzie zarejestrowany i wtedy jak najbardziej :smiley:

to macie wreszcie porządne foty :smiley: mam jeszcze filmik ale muszę go zmontować


tam gdzie te wloty to zdarłem ledwo co trzymający się lakier (w ogóle całe moto będzie lakierowane) a tam gdzie biały został , to jest oryginalny i jego tylko zmatuje , a poza tym po drugiej stronie nie założyłem plastiku , bo zatrzask jest pęknięty i to odstaje muszę to zrobić






wydeszek będzie małowany na czarno (może jeszcze dziś)

Tam jest tyle piachu ! Boże ! to się prosi żeby tam ty wjechać ! :smiley: