Reklama/Kalendarz Portalu jednoslad.pl

Wpadłem na prze kozacki pomysł , zrobić kalendarz jednoślad.pl i opychać go na allegro , najpierw zrobić 1-2 egzemplarze czy to się w ogóle sprzeda , i jak tak to robić tego więcej ,

w kalendarzu będzie 12 zdjęć tylko i wyłącznie skuterów , bez moto , bo jak ktoś by chciał moto to se kupi cały kalendarz z moto ,

Tylko i wyłącznie jakieś wypasione skutery , zero chinoli czy padlin jak mój trekker …

ogólnie plan jest taki że na styczeń jakieś ładne foto w śniegu … najlepiej na tle frajerwerek … ale z tym może być duży problem bo chyba nikt tu takiej foty nie ma , luty też może być snieg ,( ogólnie to ma być galeria fot) itd aż po czerwiec (lub wczesniej ) wtedy przydało by się fot na tle dużej ilości skuterów (rozpoczęcie sezonu) … potem 2 miesiące wakcji , stunt foty (wyjątkowy może być nie ładny skuter), we wrzesniu może być na tle szkoły , i potem znów dowolnie aż po listopad , gdyż w listopadzie mam plan zrobić winter stunt sesion . muszę kupić opony na 12" a te oponki 10" razem felgami to opony na kolcuje i będą na śnieg … i wtedy dam stun fote na śniegu w listopadzie … w grudniu znów jakaś ładna fota , najlepiej na tle choinki , często w przed centrami handlowymi itp są olbrzymieć choinki , to było by dobre foto

Tak więc największym wyzwaniem są foty… i to niemoga być robione bułką rozdzielczość musi byc wysoka … i nie stunt kible muszą być wyjebane z butów … bo co nam przyjdzie jak wstawimy jakieś chinole albo seryjne aeroxy , ja już mam pomysł na szatę graficzną … tylko znów mam jeden problem , jak byście się wyrobili z fotami przez najbliższe 8 tyg to jak był bym w polsce to mógłbym to dodrukować…

ale jestes jescze jeden problem w listopadzie na allegro powisiało by to z 5 dni :slight_smile: a potem dopiero w grudniu a w na nowy rok niewiadomo czy znajdą się chętni bo ludzie przeważnie kalędarze kupują już w październiku/ listopadzie …

pomysł dobry tylko powinienem wpaść już na niego w styczniu … a foty na śniegu za styczeń można zrobić w /listopadzie grudniu

pomysł niezły,

wrona napisał:

aż po czerwiec (lub wczesniej ) wtedy przydało by się fot na tle dużej ilości skuterów (rozpoczęcie sezonu)


Czerwiec to już sezon motocyklowy trwa od dawna…
Sezon motocyklowy zaczyna się zazwyczaj z pierwszymi cieplejszymi dniami tak po 15st na przykład czyli zazwyczaj marzec kwiecień a kończą się wrzesień/październik bo listopad już zimny ;/
Skuter na tle fajerwerków, to pasuje ale na nowy rok, na miesiąc grudzień to choinka, styczeń może być po prostu śnieg, tak bez sensu, żeby na cały styczeń były fajerwerki xd

A z drugiej strony do takiego kalendarza musiały by być na prawde zajebiste sprzęty, chińskie czy nie to nie ważne, jak dobrze zrobione to mogą być. Problem taki, że na forum nie ma żadnego skutera który by się nadawał na taki kalendarz, ja to bym kupił taki kalendarz jakby było na czymś na prawdę oko zawiesić coś w stylu niemieckich coustomów.

Grudzień: jak napisałęś, np. przed centrum handlowym wieczorem przy choince i światła by się na lakierze fajnie odbijały
Styczeń: Po prostu śnieg
Luty: Tak samo jak styczeń
Marzec: Już przy roztopach trochę sniegu trawy
Kwiecień: rozpoczęcie sezonu
Maj: Skuter w zakręcie foto w takim stylu jak na moto gp, taki spotting skuter ostry tło rozmazane, tylko nie w photoshopie tylko zdjęcie takie żeby wyszło, taki znak, że już sezon jest i trzeba jeździć
Czerwiec: Foto na jakiejś łące przy zajebistej pogodzie.
Lipiec: Skuter na tle zborza, ewentualnie tak wjechać na pole, wtedy chyba są żniwa jakoś więc by pasowało.
Sierpień: Skuter przy zachodzącym słońcu
Wrzesień: Jakiś koleś na skuterze z plecakiem, taki znak, że do szkoły. większość skuterzystów rozpoczyna rok szkolny ;p
Październik: zakończenie sezonu więc jakieś zdjęcie grupowe
Listopad: np. jakiś skuter a w około błoto i tak brzydko na polu a skuter ładny i czysty.

Takie coś na przykład ;p

STUNT foty muszą być !!!

A jak ktoś nie lubi stuntu?
Poza tym to na czym stuncą to zazwyczaj są padliny a nie skutery wy obdzierane i brzydkie.
Wam niektórym ten stunt to już do głowy za bardzo uderzył tlyko stunt i stunt oO
I będzie 12 zdjęc skuterów które jadą na tylnym koleś
Grudzień: skuter a na nim skuter na kole
Styczeń: Skuter na kole ale nogi na kierownicy
Luty: Gumowanie na stojaka na stelażu
Marzec: Cyrcle które na zdjęciach wyglądają tak samo jak zwykła guma.
Kwiecień: 5 skuterów na gumie
Maj no i co tu? znowu skuter na gumie?

Jak Wy dodajecie te zdjęcia swoje w innym temacie ze stuntow to 90% zdjęć to zdjęcia na tylnym kole z czego część to niby cyrcle, tu gdzieś nogi rozłozycie albo staniecie na stelażu itd nuuuuuuuuda… 10% to jakieś coś na przednim kole.

Kalendarz ze stuntem to idiotyczny pomysł bo to nuda jest straszna.
Brzydkie skutery na kole, i już widzę jak ktoś w śniegu na kole będzie jeździł xd
No i nie obraźcie się, forumowi stunerzy jedynie na kole umią jeździć w różnych pozycjach co na zdjęciach i tak wygląda monotonnie i nudno.
I czemu ma to być stunt-kalendarzł To nie forum ostra-jazda czy inne typowo takie forum o stuncie tylko jednoślad…

oh jezu …

wrona napisał:

w kalendarzu będzie 12 zdjęć tylko i wyłącznie skuterów , bez moto , bo jak ktoś by chciał moto to se kupi cały kalendarz z moto ,


PO CHA WAFLA ! TO JEST JEDNOŚLAD NIE SKUTERŚLAD ! Przecież wszyscy chcemy, żeby schodzili się też tu ludzie na większych maszynach, a nie tylko dzieci na skutrach ! A przez takie coś właśnie tak będzie …

Więcej mi się nie chce cytować więc z pamięci pojade:
1. Na moje można zrobić foty tylko ludzi z forum na wszystkim - nie ważne czy fajne (tzn. jakaś padlina ledwo jadąca to nie :P) ale dla mnie liczyła by się np. inwencja twórcza do zdjęcia :slight_smile:
2. Na pewno nie tylko skuty tylko wszystkie moto
3. No i sam stunt odpada … jak już mówiłem INWENCJA TWÓRCZA ! Czym bardziej śmiećhowe/fajne/kozackie foto tym lepiej, a nie tylko guma, stopal czy inny shit :stuck_out_tongue: Oczywiście - parę stunt fot może być ale nie 12 !
4. Kalendarz musiałby być tani = nie duży - bo i tak nie wiadomo jakby się sprzedawał a co dopiero drogi
5. Na każdej focie link jednoślad.pl ładną czcionką gdzieś w rogu :stuck_out_tongue:

No a głównie chodzi mi o to co w 1 punkcie … czyli nie musi być wyje
*y moto tylko po prostu nasze pospolite motongi z forum i tyle :slight_smile: Może jedynie umyć dopieścić poprawić w Fotoszopie jakieś ryski czy coś i git

Edit:
Teraz tyle tych pomysłów jak zaczęło się coś dziać a ciekawe ile z nich wypali w ogóle :confused:

Mafioz napisał:

I będzie 12 zdjęc skuterów które jadą na tylnym koleś



ja pierdole kurwa jego mac , wasza inteligencja czasem przypierdala mnie do gruntu (czytajcie uważnie)

napisałem tylko dwa wakacyjne zdjęcia , i jedno w listopadzie ,


RudY napisał:

żeby schodzili się też tu ludzie na większych maszynach,



po chuj to piszesz skoro sam w to nie wierzysz .. , na pewno nie przyjdą tu ludzie na moto chłopie pomyśl na logikę widzą dzieci na piździkach to omijają to stronę szerokim łukiem


Edit ...321.. dobra już jestem spokojny

Jak nie będziemy próbować to na pewno się nie zejdą -,-