Rejka na przekładni

gilera runner, dna, aprilia sr, tgb r50x np nie mają…

Tuningowiec, co ty pier… dzieliszł Wspomniane przez ciebie motorowery mają podświetlenie blachy. Logicznie analizując: brak fabrycznego podświetlenia=brak homologacji do użytku na drogach publicznych.
Więc nie pierdl synek :wink:

synek… bez takich… luzz :stuck_out_tongue: ale pokaż mi gdzie srka albo dna mają podświetlenie? no wal… :mrgreen:

Proszę ja ciebie bardzo :smiley:

Jakbyś nie zauważył, to to jest taki wystający kawałek plastiku tuż nad blachą :wink:

Trafiony! Zatopiony! :622:

Chłopaki dużo motorowerów nie ma podświetlenia tablicy np. TZR nie mają

tzn. jakiś jeden rocznik miał tylko dołożone ale ch*jowo wyglądało to :stuck_out_tongue:

nawet moj boosterek w serii miał podswietlenie tablicy :slight_smile: przy tej lampie kosci :slight_smile:

dywer z nowym modelem srki trafiłeś choć i tak nie wszystkie miały, a np starsza buda nie ma podświetlenia, jak mówiłem gilerka dna tez nie i jak pokazal mateusz tzr też nie ma :stuck_out_tongue: więc 1:1. grasz daleją :smiley: :622:

Tuningowiec, nie sprecyzowałeś mi do konkretnego rocznika, więc bujaj się, skoro nie umiesz dobrze pytania skonstruować :smiley: Chciałeś, żebym pokazał ci podświetlenie w SR, więc teraz zluzuj porty :smiley:

spoko spoko :smiley: bo spamujemy za dużo :->

Wracając do tematu nie wiem, czyKind3r posłuchał rady, ale fajnie byłoby wiedzieć, co jednak wymyślił na ten temat :slight_smile: