Regulamin : Tuning Optyczny

Regulamin ustalony przez Regisa: A nastepnie stosowac się do prostych zasadz: 1.Tu piszemy tylko o tuningu optycznym pojazdów danego działu (skutery, motocykle itp) 2. Nie zamieszczamy ogloszeń. 3. Nie pytamy się, czy ten pojazd jest lepszy od innego, od tego jest dzial “To czy tamto | Co sądzicie o” 5. Nie pytamy się, czy warto kupić dany pojazd, od tego jest “To czy tamto | Co sądzicie o” 6. W temacie postu ma byc napisane o co chodzi, a nie “Fajna sprawa”, “Wchodzcie super akcja” czy “Moje pytanie”. Takie debilnie zatytuowane posty będą od razu kasowane. 7. Temat postu ma być skonstruowany na zasadzie: “[Marka i model pojazdu] pytanie o problem związany z tuningiem mechanicznym.” 8. Każdy uzytkownik ma 2 ostrzeżenia do wykorzystania. Za trzecim razem idzie BAN. 9. W dziale “Tuning Optyczny” nie zakładamy tematów typu “Jaki kolor skutera wybrałeś”, “z jakiego materiału skorzystałeś” - Pojazd ma podobać się właścicielowi, a nie kolegom z forum.

edytowałem troszkę temt tzn poprawiłem brak polskich znaków bo to jeszcze z czasów kiedy były problemy z forum i dodając nowego posta chce może nie co bardziej zwrócić uwagę nowych oraz podkleiłem temat