REGULAMIN FORUM

Simona na razie nie ma więc ja postanowiłem coś działać. Zebrałem regulaminy z forum, i połączyłem je w jedną całość, zeby było wszytsko w jednym temacie bo teraz to jest chaos.
Wiekszość punktów z regulaminów działów SERWIS I TUNING MECHANICZNY wykoszystałem do OGÓLNEGO REGULAINU, a reszte do REGULAMINU POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁÓW. Dodatkowo dodalem to o zamieszczaniu fotek.

Potrzebny jest jeszcze regulamin reszty działów tak po pare punktów. Piszcie jak wam się to widzi i dawajcie propozycje zmian.

TRZEBA OGARN¡Æ W KOÑCU TO FORUM


[center:807392268f]OGÓLNY REGULAMIN FORUM[/center:807392268f]


1. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników.
2. Nie używaj wulgaryzmów nieuzasadnienie.
3. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych.
4. Jeśli Twój post niczego nowego nie wniesię do dyskusji i piszesz jedynie np. ”No właśnie!”, „Zgadzam się z powyższym”, nie zamieszczaj go. Tego typu postu będą traktowane jako spam
5. Posty bezsensowne lub bardzo odbiegające od tematu będą usuwane (SPAM, OT). Pisz na temat. Wszelkie przejawy nabijania postów będą skrupulatnie zwalczane.
6. Wklejenie tekstu nie Twojego autorstwa spoza forum może nastąpić wyłącznie z podaniem autora.
7. Formułując nazwę tematu podaj możliwie dokładny (zwięzły) opis problemu. Wszelkie tematy o nagłówkach zawierających wyłącznie nazwę sprzętu oraz tematy typu „PROBLEM!!” będą usuwane bez podania przyczyny. Nagłówek tematu powinien świadczyć o jego zawartości.
8. Moderatorzy i Administrator mają prawo do zamknięcia tematu w przypadku, gdy jego autor dowiedział się tego, czego chciał, lub dyskusja odbiega od początkowych założeń (tzw. OT). Ostatecznie po ocenieniu stopnia OT temat może zostać usunięty.
9. Zabrania się zwracania użytkownikom uwag dotyczących złamania regulaminu. Do tego celu jest opcja „zgłoś do moderowania”.
10. Zabrania się rozpoczynania w istniejącym temacie kolejnego tematu (pod tematu), zadawania pytań niezgodnych z tematem.
11. Tematy niezgodne z danym działem będą przenoszone do odpowiadających tematyką działów, zamykane, lub całkowicie usuwane.


[center:807392268f]UMIESZCZANIE ZDJÊÆ NA FORUM[/center:807392268f]

1.Zabrania się zamieszczania zdjęć z wrzuta.pl i fotosik.pl, ponieważ zdjęcia po jakimś czasie wygasają
2. Zdjęcia na forum należy zamieszczać w tagach

[center:807392268f]DODATKOWY REGULAMIN DLA POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁÓW[/center:807392268f]


DZIAŁ SERWIS

1. Tematy jak i posty w dziale „SERWIS” muszą dotyczyć porad serwisowych, problemów serwisowych oraz wszelkich problemów mechanicznych związanych z jednośladami.
2. Zabrania się zakładanie tematów o regulacji napędu czy gaźnika, ponieważ na forum jest wydzielony specjalny do tego temat. http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=5589


DZIAŁ TUNING MECHANICZNY


1. Tematy jak i posty w dziale „TUNING MECHANICZNY” muszą dotyczyć porad tuningu mechanicznego, problemów oraz wszelkich problemów związanych z tuningiem mechanicznym jednośladów.
2. W każdej sprawie użytkownik kontaktuje się najpierw z Moderatorem danego działu (nie od razu z Administratorem), (aktualny podział: Sprawy organizacyjne » PODZIAŁ MODÓW).
3.Zabrania się zakładanie tematów o regulacji napędu czy gaźnika, ponieważ na forum jest wydzielony specjalny do tego temat. http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=5589
4.Zabrania się na odpowiadanie na nowo założone tematy o regulacji napędu czy gaźnika.



DZIAŁ TUNING OPTYCZNY

1. Tematy jak i posty w dziale „TUNING OPTYCZNY” muszą dotyczyć jedynie porad i wszelkich problemów związanych z odpicowaniem jednośladów.
2. Zabrania się zakładanie tematów typu “na jaki kolor pomalować mój skuter?” czy “co jeszcze mogę dokupić/zmienić?”




DZIAŁ GIEŁDA

1.W każdym ogłoszeniu musi znajdować się CENA, OPIS I KONTAKT !
2.Tematy z samym linkiem do allegro będą odrzucane*
3.Link do allegro może najwyżej posłużyć jako odnośnik do zdjęć


*może zdarzyć się tak że aukcja zostanie usunięta przez pracownika allegro lub allegro będzie chwilo nie czynne i wtedy to jest temat z linkiem do niczego , oraz automatycznie autor traci szanse na sprzedanie przedmiotu




Nieprzestrzeganie regulaminu będzie karane warnami.
Po otrzymaniu 3 warnów, zostanie zablokowana możliwość pisania na forum.
Po otrzymaniu 6 warnów, użytkownik dostaje BANA,


EDIT:

Te punkty co dodałem są pogrubione.

Nie chce mi się tego wszystkiego czytać nie mam czasu ale wygląda OK :slight_smile:

Ja znowu proponuję, żeby zmienić czas znikania warnów z 2tyg. na np. miesiąc albo nawet 2 miesiące :slight_smile:

I żeby się dało admina zbanować xD

,umieszczanie zdjec na forum"

powinno byc wielkimi iterami i naczerwono ale taki mega wielkimi

Do zdjęć powinnna być też określona max rozdzielczość, a większa np. tylko w linku dodatkowym, tak jak to robią w konkursię na moto miesiąca na forum.motocyklistów.

Proponuję coś w okolicach 400x600.

Potem przeczytam resztę, bo teraz nie mam czasu…

jacob555 napisał:

Proponuję coś w okolicach 400x600.


640x480 :)

No jeden ciul... Przykładowo napisałem:D Grunt, żeby nie było dalej takich asów, co dają 3800x9000 - Jacob555

Hmm aparat 34 Mpx? niezły, chce też taki xDD żarcik /Mafioz

Po co ograniczać az tak wielkość fot i tak forum je automatycznie skaluje. Moze 1600x1200 ?? :slight_smile: Jutro bede mial czas to wykmine jakis regulamin do reszty działów :wink:

Skaluje, ale po co strona ma się tak długo ładować? Niech to forum ma jakąś sprawność, a nie muli jak stara ku*wa

dobra to dam 1024x768 :wink: :smiley:

Ludzie wezcie cos wymyślcie, potrzebne jest po kilka punktów do :
-działu ogólne
-tuningu optycznego
-off topicu
-stuntu
-to czy tamto
-worklogu


ja nie mialem nic czasu, jutro cos moze wymysle w szkole :smiley:

wiedze ze macie na to wyjebane :frowning:

Nieee no gdzie … po prostu nikomu się nie chce : d