Przerywa, muli tylko pod góre.

Dzis jadac skuterm pod gore(2 osoby) dziwnie przerywal i go muliło.
Co moze byc? Dodam ze swieca i fajka nowee oraz filtr i gaźnik czysty.

A jadąc samemu też tak maż Jak stan waria, rolek, sprzęgłaż

Tez tylko w mniejszym stopniu.
Wario, rolki, sprzeglo…tylko czemu przerywa i muli jakby iskry brak lub paliwa itp.??
POMOCY!!!:stuck_out_tongue_winking_eye:

No więc nie odpowiedziałeś na pytanie. W jakim stanie te częścię Masz jakieś blokady?

nie ma blokad.
ale co ma piernik do wiatraka.
muli ok ale czemu przerywa jakby iskry lub paliwa nie bylo?
Wario i sprzeglo raczej w dobrym stanie.
Rolki nowe (ok 1000km)

Jest tak tylko pod górkę? Czy może jak na full manetce jedziesz to tak samo? Może po prostu regulacja gazioraż

sprawdź linke od oleju , kolega hrr zerwała mu się linka od oleju i osłab starasznie i zatarł go

Wez posprawdzaj pasek… Ja mam juz huraganem 6 tys na jednym pasku i to jest tragedia. Jak nie wymienie to mi peknie i zrobi burdel w przekładni za przeproszeniem ; D
A co do linki to kolo stopki centralnej idzie drugo koncowka linki od manetki. To właśnie idzie do pompki oleju i mi przy 300 km juz się odczepila. Ale zatrzec się nie moze bo nawet jak nie dajesz gazu to musi ci dawac olej ta pompka. Najwyzej się lekko przytnie.

wyczyść gaźnik filtr paliwa, powietrza i świecę i dopiero napisz czy pomogło czy nie =]

robie mieszankę wiec nic z linką
A gaźnik, filtr powietrza czyscilem zaraz przed wymiana świecy i fajki
Jutro zajrze do paska, tylko ze silnik przerywa a nie trzyma go na pasku…

Lo ja na orginalnym pasku mam już ponad 10tys;d dzisiaj stukło i nie zanosi się na wymiane

No to moze ci się tak wydaje ale ja na tym z 10 km/h trace i bardzo duzo przyspieszenia… Latal 6 dych z odblokowanym wario a teraz ledwo do 5 dopelza…

Może to i być komprecha słaba. Sprawdź to.

A jaka jest powinna być kompresjaż Prosze o podanie danych na poziomie b. dobrym, dobrym, słabym.
Proszę o w miare szybkie podanie mi tych danych gdyz juz się umuwilem z mechanikiem.

No tak 12 to nóweczka ma, 10 stan bdb, 8 stan dobry, 6 i niżej stan słaby, ale nadający się jeszcze do jeżdżenia.

12 ? xDDD To chybau ciebie w roxie… Huragany nowe maja po 9,6-10. moj pewnie ma z 8,5-9. Komprecha racyej nie bo jest tak samo mocny jak byl. Nie ma jakich takich zamulow ze się dusi. Poprostu czasami nawet czuc jak chcem spalic lacza ze się slizga pasek.

Dzisiaj jadac podczas deszczu ;p zauwazylem ze jeśli manetka jest na fult to go muli i przerywa pod gore bardzo a jeśli manewruje manetka to idzie w miare dobrze choc i tak nie ma mocy.

moze masz ssanie cały czas włączone i jak po prostej jedziesz to ładnie mu idzie na ful gazie a jak zaczyna się jakas gorka czy cos to juz go tak jakby zalewa i się dusi

sprawdź czy nie masz wody w gaźniku :slight_smile:
Mialem to w speedzie mialem wode w gaźniku i przytykalo go i przerywal a czasem nawet nie odpala ;O

Możliwe że wał albo po prostu dostaje za dużo powietrza w mieszance, bądź też gaźnik łapie lewe powietrze. Posprawdzaj to.