Przegiecie?? co o tym myslicie

http://www.youtube.com/watch?v=h2ApBYdkXkA 195km/h pizdzikiem?? :smiley: przegiecie trochę xD a tu kit http://www.xtreme-scooter.at/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=3405 (link od wino)
Podyskutujmy xD
Co sadzicie o tuningu High end w 210ccm ? :smiley:

Oj tam przegięcie … that is fakin tuning ! :stuck_out_tongue:

Bogaty frajer no :stuck_out_tongue:
Nie no … nie wiem czy frajer :stuck_out_tongue_winking_eye: Ale raczej bogaty :slight_smile:

Kurde … ale niezły odpał to ma :smiley:
Fajnie szarpie ze startu :slight_smile:
I nie ma “udokumentowane”, że 2 paki leci :slight_smile:

I jak to ma niby jakoś 42ps to i tak mało jak na 210ccm w Ewce :slight_smile:

z tego kitu 210ccm można niby 50KM wycisnac :smiley: ale i tak ten silnik bys wsadzil np do piaggio zipa to tylko skrzydla i lata xD
Ciekawe ile spali :smiley: z 30? 40? xD

Jakie tam przegięcie. A 40 koni to ze 180malossiego da rade wyciągnąć :slight_smile:

ja bym se takie coś w sadził do gilery dna :smiley: , bak dał na przód a nie kurde imitacja baku :smiley: i można zapierdalać :smiley:

Jaka imitacjaż

Wrona ten bak w dna to by ci na odpalenie tej maszyny tylko starczyl xD

[ Dodano: 07-10-2009, 22:14 ]

Kowal napisał:

Jaka imitacjaż

bo tam gdzie wygląda jak bak to jest schowek na kask i tam na spodzie jest dopiero bak xD

Danielson napisał:

na spodzie



nie, pod siedzeniem jak typowym skuterze :D

NIe, w DNA jak się otworzy “bak” to można schować kask ale wystaje taki długi wlew do baku.

nie w tym schowku ma !!! tam gdzie kask się wklada

no toz mowie

zwracam honor

a ja mam pytanie, bo na tych evo itp to dają sportowe zapłony i gdzie pompa wody? jak to chłodzenie funkcjonuje? a kit hmm… według mnie bezsensu takie coś, jedynie na tor, zamiast kupować takie kity za 2tyś euro lepiej porządnego ściga kupić albo jakąś aprilke rs 125 lub nawet 250, na pewno bardziej opłacalne ;p

często mają elektryczne pompy pod plastikami :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 08-10-2009, 07:44 ]
a czasami tylko na filmik zdejmują pompę żeby się zapłonem pochwalić :smiley:

Mafioz, przy evo seryjna pompa by nie wyrobila. Maja elektryczne. Slyszalem tez ze od pralek czy czegos xD
A po co takie kitył? Jedzie sobie gangsta mafia wies bmw em3 i bierze ich skuter xD ciekawe jakie miny by mieli ;d

Kowal napisał:

NIe, w DNA jak się otworzy "bak" to można schować kask ale wystaje taki długi wlew do baku.


I tu was zgaszę ;d Ten wlew prosto zaraz w schowku to nie jest wlew do baku tylko do zbiorniczka do chłodnicy ;p Wlew do baku jest o tu:

Podnosi się tą klapkę i jest wlew ;]

tak czy inaczej według mnie dna to porażka xD
wygląda jak ścigacz a nawet biegów nie ma i do tego ta imitacja baku xD
ja bym się brechtał jakbym na stacji zobaczył jakieś moto ścigaczopodobne co se podnosi bak, tam ma np. plecak a gdzieś tam niżej dopiero leje paliwo xdd.
może i jest to przydatne bo jest gdzie kask schować ale według mnie to jest obciachowe :roll:

Na moje to takie kity to tylko dla szpanu kupują kolesię co mają full kasy żeby polatać i tyle. Normalnie tak jak napisał Mafioz to jest nie opłacalne.

[ Dodano: 08-10-2009, 14:38 ]
Ja ogólnie do DNA nic nie mam bo planuje kupić teraz jak sprzedałem sr-ke ;] Mi się podoba i tyle ;p

no rzecz gustu co nie :smiley: mnie po prostu trochę ona śmiećszy i ta atrapa baku ale nie uważam że Ci co ją kupują to idioci :stuck_out_tongue:
ale dla mnie jak już ma wyglądać jak ścigacz to biegi konieczne, wgl to ja kocham biegi i 2 raz skutera bym nie kupił :stuck_out_tongue: odkąd się na biegówce przejechałem to mmmm… :smiley:

hyhy ;p nie powiem bo biegówa fajna sprawa, ale na razie jeszcze kupie pizdzika i jakis tuning ;p