Przedziały rocznikowe 'ścigaczy'

mówię ci Adi że to nie ma znaczenia , czy am6 czy derbi , tyle co derbi są lekko mocniejsze , typek taki w GD jeździ tzr’ą i był juz chyba w każdym możliwym rowie , katuje to niemiłosiernie , i po za faktem że optycznie jest ruina so silnik cały czas zapierdala :smiley:

to masz tylko jeden przykład że kolesiowi chodzi tak dobrze
ale skumaj że u mnie jeździ tego pełno i prawie każda się pierdzieli…
a te silniki derbi to są jak by niedozajeżdzenia …
zresztą … ja bym na pewno brał coś na silniku derbi a nie am6 takie moje zdanie…

jeździ tego więcej tylko podałem , najbardziej skrajny przypadek , nie ma co pierdolić am6 to dobre silniki

a Dejf widziałeś kiedyś rs 50 na żywo?
bo kiedyś tam dawno dawno temu mi się podobała ale jak ją z bliska dokładnie pooglądałem to nigdy bym tego nie kupił, ten przód ta owiewka taka wielka aż na boki a środek widać pusty i w ogóle dupa i kupa

też nie lubie rs 50 , moze tylko dlatego że są tez 125 i 50 przy niej wygląda jak rower :slight_smile: ale to juz kwestia gustu :slight_smile:

Najbardziej mi się podoba yamaha.
Apka raczej odpada.

Słyszałem że nowa apka to derbi w innym małowaniu… Rzeczywiście tak jestą

ziomek co ty za mongolskie fora czytasz , ogarnij się , zalookaj na google i będziesz widział jak co wygląda …nie wiem co ty za ścierwa czytasz jakieś miećl.ochy czy inne gówna ale nie czytaj tego więcej

Heh derbi się nie interesowałem wiec pytam. Fora normalne ,ale może mogolczycy piszą tam :smiley:

powiem ci którtko i na temat

do wyboru z pseudo scigów masz

aprilia rs (mina/derbi)
yamaha tzr (mina)
derbi gpr (derbi)
peugeot xr6 / xr7 (mina)

cos by się jescze znalazło ale do głowy mi nie przychodzi :slight_smile:

w każdym bądź razie wybieraj cos z tego , które to tylko twoja indywidualna sprawa , każdy z tych to porządny sprzęt , a czy mina czy derbi to tak naprwde sam se musisz wyrobić opinie , bo każdy ma inne zdanie i do porozumienia nie dojdziemy nigdy :slight_smile:

Raczej celuje w yamahe.

Ostatnie pytanie. Te kapcie są bezpieczne na zakręty rodem z MotoGP? Wszystkie moto mają takie same szerokości gum?

Zależy w jakim są stanie ale jak są dobre to raczej można się nimi kłaść bez obaw.

Nie ma przyczepności jak w MotoGP ale wątpię też że będziesz tak zadupcał jak oni :wink:

Wystarczy że nie będą zjechane i normalny człowiek może jeździć bez obaw o jakąś większą stratę przyczepności z nie jego winy :slight_smile:

Nie no tak nie będe tak zapylał. To był przykład ;D Ale lubie takie sprawy :slight_smile:

Ok dziękuje wszystkim za odpowiedzi.
Pozdrawiam!