Przednia lampa jak ją wyczyścić?

Myjąc sqt nalało mi się wody do środka(chinol wiadomo tandeta) więc ją rozebrałem i przy okazji pomalować na czarny mat (oczywiście oprócz odbłyśnika) żeby wyglądała na dymną. Ale mam problem bo odbłyśnik jest pobrudzony i nie mogę go doczyścić zostają smugi. Czy miał ktoś podobny problem :?: może ją pomalować chromem :?:

zly dzial - warn.


umyj rozpuszczalnikiem nitro albo jakims tylko delikatnie nasacz szmatke i prztrzyj szmatka a potem plynem do szyb.
nie probuj tego małowac bo zniszczysz.

ja bym wolał rozpuszczalnikiem ekstrakcyjnym (benzyną ekstrakcyjną) żeby jak coś się nie popsuł ten odblask ;p

Ja bym na twoim miejscu denaturatem albo spirytusem bym spróbował :mrgreen:

lampy z reguły myje się wewnątrz spirytusem, więc denaturat też wchodzi w grę, bo to spirytus barwiony na fioletowo, żeby był tańszy…

Spirytus albo denaturat jak wyżej. Jeżeli nie zejdzie możesz spróbować delikatnie pastą FARECLA bo wiem że takową polerują lampy i wnętrza jeżeli to konieczne.

Ok spróbuje zrobić jak mówicie, a i przepraszam że umieściłem w złym dziale :oops:

Denaturat to skażony spirytus barwiony na fioletowo aby odstraszał przed piciem :mrgreen:

KruczeK napisał:

umyj rozpuszczalnikiem nitro



nie wiem jak nitro działa na ,,odbłyśnik" ale ja bym nie próbował, sam sobie zniszczyłem nitrem już wiele rzeczy xd

Polskie znaki!!/Mafioz

kogud napisał:

sam sobie zniszczylem nitrem juz wiele rzeczy xd



boś noob , najpierw się kawałeczek próbuje i patrzy jaki jest efekt anie nitro rozlewa po całości

z reguły niszczyłem przez przypadek… ostatnio np. ringi jeszcze nie skończone leżały na półce, i położyłem na to szmatkę nasiąknięta nitrem i się zrobiły gumowe i nie przezroczyste…;/

Ortografia i polskie znaki!!! /Mafioz