Przedłużka 4,5cm.

Cześć. Mam jak wiecie MK HM 70ccm i inne duperele w S9 i się tak zastanawiam czy jak włożę 4,5cm ew. 2,5cm to czy olej będzie dochodził, bo nie chcę żeby mi się zatarł ;s Co o tym sądzicie? Wiem, że lepiej wywalić dozownik, ale ja nie wywaliłem i dolewam 15gr przy każdym tankowaniu i przez 2tyś km nic się nie stało :wink: Pozdrawiam.

Arturq napisał:

dolewam 15gr przy każdym tankowaniu i przez 2tyś km nic się nie stało


jak ja bym dodawał po 15gr przy każdym tankowaniu to w baku miałbym już z 30zł drobnymi xd
Myślałem że sprzedałeś to kymco...
I czemu niby olej miałby nie dolatywać do cholery przez to ze przedłużkę daszł
Dalej zakładasz dziwne i głupie tematy, nie tak durne jak kiedyś lecz nadal ten temat mądry nie jest...

O jejku… przecież jak się przechyla skuter (4,5cm) to może nie dolecieć olej, słyszałem, że w niektórych skuterach tak jest…

aaaaaa -.- nie mogę nooo…
jak jeździsz mając olej w dozowniku na samym dnie to idź zemrzyj xdd
Jak masz olej w dozowniku w ilości nawet mniej trochę niż połowa to przecież będzie dobrze xd

a nawet jak masz taki życiowy problem to postaw skuter żeby tył był trochę wyżej zobacz na dozownik z której części jest olej i czy wężyk który pobiera ten olej jest po tej stronie gdzie spływa olej i wszystko będziesz wiedział.

czyli po prostu nic się nie stanie… możesz montować tę przedłużkę nawet 20cm :lol:

Ja mam 36cm amor i 10cm przedluzke i jest gir ;]

Ok dzięki za odp, do zamknięcia.

jeśli masz odplyw w polowie sciany w zbiorniku to nieuniknione ale chyba takich nie robia :wink:

A który byście wybrali 4cm czy 6cm z r-p.pl boje się, że od 6cm cztery litery będą zjeżdżać.

ja bym wzial 4 cm.
a olej nie dochodzi do silnika na przedluzkach w chinskich 4T.
gosciu 2 razy zatarl skuter i nie moglismy dojsc dlaczego. wywalilem przedluzke i skuter juz się nie zaciera.
temat zamykam.