Prosze o VTuning mojego skutera-czyli wasze prośby.

Wielkie dzięki ~Xakass

Hmm… mógłby ktoś zarzucić jakąś propozycje odnośnie przyznawania punktów “Pomógł”? Bo to trochę nie w porządku w stosunku do innych userów ,żeby w jednym temacie móc dostać taką ich ilość. Czekam na propozycje.

Mam pomysł moglibyśmy zrobić konkurs VT. Obiektem przewodnim był by zip rooster ponieważ jest to skut z potencjalem tuningowym. A także nie jest on tak bardzo znany jak rox czy też sr-ka. W tuningu zwracaliśmy by uwage na szczegóły takie jak brewki itp. Konkurs mógł by trwał do końca tygodnia. Moim zdaniem praca powinna składać się z kilku zdjęć przodu, boku.

No mogli byśmy zorganizwać taki konkurs. Trzeba by utworzyć specjalny temat odnośnie tego konkursu… :stuck_out_tongue_winking_eye:

My nie robimy tego dla siebie tylko dla użytkowników, którzy chcą zobaczyć jak ich skuter będzie wyglądać w innych kolorach. Uważam, że za każdą pracę, która spodoba się zleceniodawcy powinniśmy dostawać “pomógł”. Jest to pewna zapłata za pracę włożoną przez nas w VT. Konkurs swoją drogą mógłby się odbyć, ale to nie ma zwiazku z tym tematem…

Taki konkurs już był na poprzednim forum. Chodzi tylko o to ,że w jednym temacie można dostać tych punktów od cho**** co jest nie w porządku do userów nieuzdolnionych. Dlatego czekam na propozycje.

No właśnie, Typhoon13 ma racje… A co do konkursu to trza z Regisem pogadać… ;]

proszę o VT mojej vivki tu jest foto http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Peugeot/Vivacity/26901

te zdjęcia są niewyraźne, kiepsko się będzie zaznaczało weź jakąś cyfrówkę, albo lepszy telefon i zrób kilka, ewentualnie aparat analogowy i zeskanuj :wink:

Daj lepsze fotki to popracujemy trochę =) Trochę się nudziłem i zrobiłem SR’ke 50 Factory. Malowanie czerwono żółte (miejscami czarne), zdjęty tylni błotnik, chromowane listwy na podłodze, sportowy wydech, neony, przyciemniane klosze lamp na czerwono i żółto, czerwne (tuningowe) manetki. Bardzo proszę o oceny =)

No Xakass super wyszla ta sr’ ke :slight_smile: Tutaj sa fotki mojego escape rex : Z góry dziekuje :slight_smile:

A na jaki kolor to chcesz? Bo mi się nudzi… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Widzę, że Xakass chcialeś neon. Dają prosty tutorial jak zrobić łatwo neony mojego autorstwa oczywiście :wink: 1. Robimy zaznaczenie pod samochodem Eliptical Marquee Tool’em a następnie free Transform i transformujemy, żeby to ładnie leżało. 2. Klikamy PPM/ Feather… i ustawiamy wartośc od 5 do ok 15. Ja ustawiłem 10 lecz sami musicie wyczuć, które będzie najlepsze. 3. Wybieramy pędzelek. Zwróćcie uwagę na opacity (nieprzejrzystość) i Mode (tryb) 4. Malujemy kilka razy zaznaczenie aż koloreek odpowie i w ten sposób mamy neonek :wink:

mateuszpasiu - Zaraz dam wszystko i nowe fotki… bo te sa niezbyt dobre :)) Poczekaj z 10 min xD EDIT-> Footki sa :smiley: tutaj macie : [center:10ea095206] [/center:10ea095206] Kolory - Daje wam wolna reke, jeśli jasne kolory to tylko jasne nie ciemne, jeśli ciemne to tylko ciemne :slight_smile: - Projekt chce wprowadzic w zycie.

Poluki Color Dodge to co to jest po polsku?? Bo ja mam photoshopa po polsku i nie wiem jaki to tryb :smiley:

O mdam nawet wszystkie tryby po angielsku :lol:

Oki już zrobiłem tylko nie wiem czy tym :smiley:

Załapałęś o co chodzi tylko jeszcze perspektywa nie do końca mi pasuje.

No bo ja to zrobiłem na szybko tak żeby aby ten kolor był odpowiedni :smiley:

kiz masz… Sory za jakość zaznaczeń ale na szybko robione… :stuck_out_tongue_winking_eye: