Prosze o VTuning mojego skutera-czyli wasze prośby.

Kuba napisał:

I w tym jest problem że nie wiem na jaki kolor. Nie mam pomysłu. :lol: Jak bym zobaczył parę to może by mi się spodobało któreś małowanie. ;-)



No to jak chcesz kilka, to wyżej gdzieś jest wersja orange-black, a teraz zrobiłem jeszcze green-black :-P


damianho mam prośbe, wywal wszystkie naklejki i daj jakiś fajny kolorek, nie wieśniacki, ale pasujący do mojej katany. Acha siedzenie i całe to na nogi zostaje takie jak jest:
Wybier sobie fote:

proszę o VT mojej kosiarki
1.tunel biały (i wszystko co jest w jego kolorze) reszta na czarno
2.propozycja jakaś :oops:

Masz:

I moja wizja^^:

Sorry, ale trochę ręka mi latała :stuck_out_tongue:

oki dzięki ktoś ma jeszcze jakieś propozycje ??;]

Prosze o vt mojego skuta dokładnie o jakąś lampę wtopioną daje maske oto link http://img528.imageshack.us/my.php?image=05022009ej3.jpg

Mógłby mi ktoś zrobić jak by wyglądał ten boczny plastik bez żadnych naklejek i drugie bez tej całej naklejki “Aragon”, oczywiście wszystko w tym samym kolorze bo się zastanawiam czy ściągnąć te naklejki i nie wiem jak to będzie wyglądać, więc proszę o VT, ew. Waszą opinię.

Oto fotka:


Z góry dziękuję :slight_smile:

kdekarz123 napisał:

ew. Waszą opinię


Według mnie bez naklejek będzie pusto ... a poza tym nie są one jakieś bezsensowne itp. - zostaw ;]

Hmm ale zawsze można inne przykleić. Dopasować naklejke na zdjęciu juzbym raczej umiał, ale nie mam pojęcia o programach typu Phptpshop, więc nie zamaluje tego w tym samym kolorze, a byłbym ciekaw jak by byz tych naklejek wyglądało. Mam taką wizje, że mogło by to lepiej wyglądać gdyby na tych bocznych, przy siędzeniu nie było naklejek, a z przodu zostawić :stuck_out_tongue:

http://www.wrzuta.pl/obraz/zH5gkkpF97/bikepics-1526407-800kopieada
Troche nie wyszło i go trochę zmatowiłem ale nie mam jeszcze dobrze opanowanego photoshopa

P.S. Licze na browar

Dostałeśna zachętę, ale jak byś mógł jeszcze bez tej drugiej naklejki zrobić, a i poćwicz żeby tak nie matowilo :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 18-02-2009, 20:58 ]
Zdjęcie od sebo747,:



Co myślicie ? Moim zdaniem wygląda lepiej.

ja małowałem swoja apke specjalnie po to, zeby nie mieć naklejek…osobiscie nie lubie skuterów, ktore maja ponaklejane naklejki…rozumiem pod spodem walnac sobie np. Yamaha czy Aprilia ale ogolnie reszta plastikow ładniej wygląda jak jest pusta (to kwestja gustu) ale ładny efekt to jest wtedy jak nie ma zadnych naklejek na plastikach i się skutera wypolerue zarabisty efekt wtedy :slight_smile:

o to chodzło? :sunglasses:


trochę plamiasto wyszło :-x

Janik, sorki że dopiero teraz :wink:

Oto moja wizja Katanki:



Enjoy! :stuck_out_tongue:

Chodziło o to, tylko żeby było zrobione ładnie na photoshopie lub innym profesjonalnym programie do obróbki zdjęć, a nie tak jak tutaj xP


kdekarz123, chciałeś bez naklejek to masz
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ed68c7c9825ef147.html
bez naklejek

licze na piwko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Proszę bardzo, robione w “profesjonalnym programie do obróbki zdjęć” :smiley:



Liczę na browarka albo “POMÓGŁ” :stuck_out_tongue:

Damianho, w jakim Ty programie robisz że Ci takie dobre wychodzą??
Ja używam GIMP

Damianho też w GIMP ale to miszczu jest.

siema moze mi ktos pokolorowac sonicaż


na taki turkusowy jak ten neos tylko plastiki zewnetrzne a wewnetrzne niech takie zostana chyba ze ktos ma jakas propozycje i niech i srodek zrobi, a i felgi srebrne bo wypolerowalem