Prośba do modów i sprawy organizacyjne.

Proponuje abyśmy nie zwracali uwagi tylko na to, czy temat jest w dobrym dziale bądź czy był kiedyś poruszany, ale żeby czepiać się też pisowni.
Świadczy ona również o poziomie intelektualnym forum, jak ktoś pisze jak pijany nagminnie przestawiając wszystkie literki jakie tylko się da, bądź popełnia pełno błędów czy też jakakolwiek interpunkcja jest mu obca, aby takiego posta poprawiać, a jeżeli taka osoba pisowni swojej nie poprawi nagradzać warnem. Wielkie litery na początku zdań też być powinny, a spacji nie stawia się przez znakami interpunkcyjnymi TYLKO po nich.
Uważam też że te warny gasnące po 15 dniach trochę głupie bo nikt z takiego warna sobie nie robi, byłbym za przedłużeniem z 15 dni do np. 2 miesięcy albo i dożywotnie warny zrobić nawet.

Czasem, widząc nowe tematy czy też posty które aż ciężko się czyta i trzeba sobie przeczytać ze 2/3 razy aby zrozumieć o co chodzi autorowi to aż się odechciewa wszystkiego. Wystarczyło by często postawić parę kropek i przecinków i było by wszystko ok.
A jak się znajdzie taki, co napisze coś w taki sposób, że ciężko to nawet poprawić bez pisania od nowa całej wiadomości, żeby dało się coś z tego zrozumieć, usuwać.

Takie są moje propozycje, z warnami do Kruczka, pisownią do Modów.
Ja osobiście będę się tego trzymał, jakiś poziom musi jednak być. Lepiej czyta się 2 strony spamu niż posta napisanego niczym 7 letnie dziecko, które 1 raz na oczy klawiaturę widzi.

ale żeby czepiać się też pisowni.



ja się czepiam

Mafioz napisał:

a spacji nie stawia się przez znakami interpunkcyjnymi TYLKO po nich.



nie przesadzajmy

Mafioz napisał:

Uważam też że te warny gasnące po 15 dniach trochę głupie



kiedyś poruszałem ten temat i Kruczek zaprotestował

wrona napisał:

Mafioz napisał/a:
a spacji nie stawia się przez znakami interpunkcyjnymi TYLKO po nich.
nie przesadzajmy


i tak to będę poprawiał, no ale fakt, może przesada trochę, warów za to dawał nie będę, tylko za interpunkcje i ortografie jak komuś jest to obce.

wrona napisał:

Mafioz napisał/a:
Uważam też że te warny gasnące po 15 dniach trochę głupie
kiedyś poruszałem ten temat i Kruczek zaprotestował


No właśnie wiem, ale uważam, że należy poruszyć ten temat jeszcze raz.
Bo co kto sobie robi z warna który wygaśnie po 15 dniach, żeby zdobyć ze 3 warny w 15 dni to trzeba być naprawdę nieogarniętym człowiekiem, a tak jak ktoś raz dostanie warna za pisownie i będzie wiedział, że warn nie wygaśnie to się będzie pilnował bardziej.
To jest dużo lepsze rozwiązanie, niż wygasanie warnów po 15 dniach.

mafioz wtedy dajesz 3 warny i blokujesz typowi pisanie :slight_smile: ja tego nie zmieniam, wiecie ze to nie moje forum :slight_smile: na razie jest to wystarczające :wink:

To prędzej jak już, że pojedyncze warny nie znikają, a po otrzymaniu bana znika on po 15 dniach z tymi warnami. To by było lepsze…

Nie ma co aż tak zwracać uwagi na przecinki uwagi no i ortografie. NIe kazdy musi być tak inteligentny jak my :mrgreen: Bądźmy Tolerancyjni :stuck_out_tongue: ale nie aż za bardzo.

KruczeK napisał:

ja tego nie zmieniam, wiecie ze to nie moje forum :)


I tak admini na nie srają więc możemy se tu robić co chcemy ;)
Żyjemy własnym życiem przecie :)

Na moje to trza by ten limit zwiększyć co najmniej do 30dni :)

Nie ma co majstrować przecież na pewno zagladaja na to forum wlasciciele. A propos fajnie by bylo gdyby czasy skutery-tuning wrociły i nazwa :stuck_out_tongue:

nazwa jednoslad jest też spoko. Podejrzewam, że jak by chcieli sprzedać, to sporo kasy by można dostać…
.

hmm nie będę zakładał nowego tematu bo bez sesnsu ale czemu w maszynach użytkowników nie działa mi panel administracyjny czy jak to się zwie ?? nie mogę ani zamykać otwierać przenosić ,w ogóle tych opcji na dole nie ma … i opcji daj ostrzeżenie tez nie ma trzeba wejść w profil użytkownika i dopiero się da , ale w ogóle postów użytkowników też nie da się edytować

kruczek ostatnio tam grzebal pewnie cos poprzestawial :smiley:

naprawione :slight_smile:
po utworzeniu nowego dzialu zapomniałem ustawić ze moderatorzy w nim moga dzialac.

Który usunął mojego posta z dopiskiem “wypad ćpunie” :smiley: o fajii ??

Z fajii pali się shishe a owa jest legalna i mniej trująca niż nikotyna :smiley:

http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?p=118842#118842