Projekt Gizmo CPI by Red_Wariors

Hmm… Sprawiłem, że niemożliwe stało się możliwe:D Poczytałem, złożyłem no i sprawuje się bardzo dobrze. Wszystko szło bardzo powoli, ale bez żadnych błędów. Zrobiłem ssanie elektryczne, więc koniec z linką i starterem nożnym. Na tą chwilę moje plany to cieszyć się z jazdy sprawnym skuterem i skończenie nadkola, które widać jak wygląda na zdjęciu. Tylna lampa będzie podniesiona do góry, żeby dodać sportowego wyglądu. Link do zdjęcia jak aktualnie wygląda mój skuter:

Zbyt fajnie to to teraz nie wygląda :stuck_out_tongue: Rzekl bym, że wygląda paskudnie :stuck_out_tongue: Weź to ogarnij teraz :wink:

właśnie jak tak z daleka popatrzyłem to fajnie to wygląda.

Fotka w HDR’że :slight_smile: Mniam ! :slight_smile:
Pokaż więcej fot, a nie tylko z tyłu :stuck_out_tongue:

Nie będzie to fajnie wyglądac jak będzie tak wystawac daleko to nadkole, bo nie dosc ze teraz jest mala czacha i wielki tyl to jescze wiekszy będzie ;p

Zacznę od dobrego ustawienia lampy, zrobienia góry, bo z pianki zrobię formę. Następnie mogę przycinać czachę :slight_smile:

widzę ze ziomek się zalogował to postanowiłem odkopac temat , co tam z CPI ??

Na co dzień jeżdżę Hondą CRX, więc na skuter ciężko znaleźć czas, ale od piątku mnie poruszyło i siędziałem przy CPI, żeby wyruszył na drogę i udało się. Sprawdziłem ciśnienie w oponach, wymieniłem płyn hamulcowy i przekładniowy, podkręciłem tylny hamulec, bo słabo łapał i umyłem go w końcu. Z przodu podłączyłem kierunkowskazy i czeka mnie wiercenie dziur w czaszy, mniej więcej w ten deseń:

Co do nadkola to brak słów jeszcze ;D Aha i czeka mnie regulacja, ponieważ skuter przy pełnym otwarciu przepustnicy nie osiąga pełnej mocy, to znaczy słyszę, że się dławi.

Fajowe kolorki :slight_smile:

to nie jego, to wloty pokazane, chyba

no to nie jego, działaj,działaj tam i daj jakieś foty:D

To jest przykładowe zdjęcie jak mają te wloty wyglądać w jakimkolwiek skuterze :wink: Najważniejsze to jeździ! Jak będzie coś zrobione konkretniej to pokażę foty :slight_smile:

Nie ważne :stuck_out_tongue:
I tak fajowe kolorki :smiley: :smiley: :smiley:

Robim niejakiego Bad Loock’aa :smiley: Następne zdjęcie będzie po wycięciu :wink:

czekamy co zmontujesz , szkoda tylko trochę tego czerwonego lakieru

Po wakacjach skuter i tak idzie do małowania, na ciemniejszą czerwień :slight_smile: Jutro kończę wycinać i zabieram się za kierunki, które już zamontowałem na mocowaniach w środku czaszy.

tnij to szybciej bo jestem ciekaw jak to wyjdzie :slight_smile:

Proszę bardzo mój bad loock ;D

Jest w pyte! :wink:

teraz to szlifuj i lakieruj :slight_smile: