Problemy z Obrotami Na Starcie .

Ja kupiłem skuter juz z tym sprzeglem. I najlepiej te co mam sprzedac za 150 zl i kupić za 50zł seryjne… Tak mi się wydaje. ALe jeszcze założę Białą Malossi … i zobaczymy co będzie…
Teraz mam tak. Czerwona Centralka i Seryjne sprezynki … I rusza z wysokich…;/ Wiec jak założę tą białą to się poprawić… A po czym rozpoznacz ze dzwon jest d.112?
A i dzwon na rogu od str wew ma taki rowek… i na tym rowku jest delikatnie fioletowy .
Ale nie wiem czy ten rowek to jest w kazdym dzwonie czy tylko u mnie ;/

najlepiej zmierzyć średnice wewnętrzną dzwonu a potem zmierzyć średnice sprzęgła i wszystko jasne ;p

Aha. To super. Dobra dzieki . Mafioz Dostaje Bro .:* .
A ten rowek to kazde tak maż
. A zapomniałem powiedziec… Jak odpale skuter to tylne kolo delikatnie się kreci … lecz malym paluszkiem je utrzymam… ale zeby ruszyc 3/4 manety i dobry odpych nogami ;/… A dlaczego się kreci kolo?!

Koło się kręci na ssaniu, bo skuter ma wyższe obroty i już łapie powoli.

No i chyba Mafioz wygral. ! Dzwon prawdopodobnie d.112. :smiley: Czyli muszę kupić taki jak sprzeglo d.107?

Taki Dzwon Gitą

rolki 7gr i będzie ok

raper6 napisał:

rolki 7gr i będzie ok



Kup rower i jezdzij.

Co maja rolki do startu?

kondzio94 napisał:

No i chyba Mafioz wygral. ! Dzwon prawdopodobnie d.112. :D Czyli muszę kupić taki jak sprzeglo d.107?

Taki Dzwon Gitą


jeśli sprzęgło jest d.107 a dzwon d.112 to Twój problem jest już przeszłością i trzeba dzwon d.107 kupić i bd git o ile sprzęgło na 100% też jest d.107

No sprzeglo p/g to chyba inne nie pasuje ;D … czy pasuje?

pasuje czy nie pasuje weź najlepiej suwmiarkę albo nawet i linijkę i zmierz i dzwon i sprzęgło albo nawet odkręć pokrywę i zobacz jaka jest szczelina między dzwonem a sprzęgłem… powinna być nie duża jeśli jest większa to pewnie masz za duży dzwon/ za małe sprzęgło …
Tak ciężko jest odkręcić pokrywę i zobaczyć to dosłownie 5min…

Spoko. Tak zrobie jutro . :)) A jeszcze te talerze gdzie pasek wchodzi to sa delikatnie przebarwione… nie na fiolet ale taki dziwny kolorek maja. moze to wplywac na start,osiagiż

przebarwione one !?.. chyba lekko brązowe od tej strony gdzie pasek nie chodzi … bo to nie wiem w jaki sposób się mogło przebarwić … dziwne… najlepiej żebyś zrobić jakieś foty…

Witam znowu. A jezeli sprzeglo d.107 to dzwon tez ma byc d.107? .

Tak :stuck_out_tongue:

No dobra. ide dzisiaj o 16 do garazu zmiierze to wszystko i zamawiam na allegro części :wink: