problem ze światłami ;/

witam mam taki problem jak włączam światła to świeci się tylko lewa lampa zawsze się świeciły obie i obie żarówki są dobre a jak chcę długie włączyć to nawet kontrolka przy zegarach mi się nie świeci i powoli się zapalają i są bardzo słąbe ;/ zamieszczam tu filmik żeby można było mi pomóc :wink:

LINK do Filmu

pozdrawiam

na moje to coś z elektryką posprawdzaj czy wszystkie kable są połączone a w kosteczki możesz psiknąć WD40



Będzie warn jak ktoś mi napiszę to samo innymi słowami!!/siwy_fact

Sprawdź regulator napięcia ,w swoim chińskim 4t to też taki miałem .

to może być najzwyklejszy problem z żarówka proszę nie gadać jak by była dupnięta , to by w ogóle nie świeciła , daj nową żarówkę i będzie myślę po kłopocie, ja miałem kiedyś tak że kierunek mi wysiadł , jakiś czas jeździłem bez , a potem całą elektryka zaczęła wariować , wsadziłem nową żaróweczkę i był gicior

regulator napięcia sprawdzałem już wcześniej ale to nie to

Może to wina alternatora,to wygląda tak jakby się coś z nim spieprzyło i za mały prąd daje, dlatego tylko jedna lampa świeci.Chyba, że światła masz z akumulatora, to go naładuj albo wymień.Sprawdź jeszcze czy zwarcia nigdzie nie ma na kablach.

nie alternator tylko pradnica :wink: i nie mogle by się zdupac bo by także iskry nie bylo. gdzieś masz zwarcie przez co jest za duży spadek napięcia

Adverion napisał:

a w kosteczki możesz psiknąć WD40



ehm... Ty się dobrze czujeszł WD40 ma właściwości smarujące, a nie przewodzące prąd! Jak już to można scyzorykiem(czy czymś) grzebnąć w kostkach zeskrobując osad.

Spradź kable przy lampie, kontrolce i akumulatorze. lekko przeskrob styki, bo wychodzi na to, że nie łączy poprostu ;)

Witam mam podony problem tyle że u mnie nie świeci tylnia lampa lecz stop swieci ,nie swieca postojowki a lampa drogowa i dlugie świecą oraz podświetlenie licznika nie świeci (lecz już go nie mam). Aha i żarówke tylniej lampy wymieniłem i nic;/

Dywersant, ale ma też właściwości czyszczące;)

sprawdź bezpiecznik

Harnik95 napisał:

Witam mam podony problem



coś czuje że to KU.RWA znowu ten ZJE.BANY norvid , ale…

Zdaje Ci się wrona … / RudY


No zdaje CI się wronuś… on bierze ode mnie yasuni /Borek02

siwy_fact napisał:

Dywersant, ale ma też właściwości czyszczące;)



Owszem ma, ale nie do tego typu zanieczyszczeń ;) WD40 jest przystosowany do odrdzewiania i smarowania(tłusty jest) danych powierzchni.
Jeżeli już użyjemy do tego celu WD40 lub jeszcze nie, to zdecydowanie lepiej jest zaopatrzyć się w "PRINTER 66" lub "VIDEO 98". To jest doskonały środek do czyszczenia tego typu powierzchni(wszelka elektronika, elektryka). Ojciec(elektronik) ma takie coś w warsztacie i przydaje się czasem :) Środek ten działa dobrze i szybko, momentalnie odparowuje, więc nie ma obaw o zwarcie ;)

Dywer, ja mam do tego Kontakt Wurth’a i jest git :slight_smile:

Jakoś u siebie wszędzie psikałem WD40 i było dobrze… WD40 jest głównie do czyszczenia nie do smarowania …