Problem ze skuterem 2T.

Acha => czyli oryginalne miałeś 5,5 lub 6, a dałeś 7 gramów? Nie rozpędza ci się wolno bardzo? Oryginalne rolki z reguły są dobrane optymalnie do wariatora i kombinacje w tym temcie mogą (ale nie muszą) przyniesć raczej gorsze efekty.

Rozpędza sie nawet dobrze ale tylko do 50 bo potem to potrzebuje ze 2 km i dobrego wiatru żeby jechać z 60 ... A czy z tym może mieć związek skrócenie na iglicy ?

Odświeżam

Iglica raczej nie ale co rozumiesz przez skrócenie?

A obroty duże ma przy rozpędzaniu czy tak się przydusza?

stawiam na zjechaną bieżnie wariatora. Daj o pół grama lżejszą rolkę i sprawdź czy bieżnia wario (tak gdzie chodzi pasek) i talerza jest równa (bez skoków). Pasek zanim się wyciągnie, że zacznie być za długi to już dużo wcześniej się rozerwie. Dobre chińskie paski robi Zhuping :)

chodzi mi o to że przestawiłem na EKO ;) obroty przy ruszaniu sa raczej niskie dopiero przy 20km/h obroty sa wysokie . szef_ff kupiłem wariotor (Malossi Multivar) używany lecz w naprawde dobrym stanie wiec mam nadzieje że rozwiąże problem :P Czy taki najtańszy olej jaki mam może doprowadzić do osadzania sie nagaru w wydechu i przez to zapychaniem go ?

Pasek wymieniałem jakieś 4 miesiące temu bo poprzedni sie rozstrzępił i mi poblokował rozrusznik i kopniaka