Problem z tatusiem

Siema. Musze założyć ten temat bo mnie strzela xD.

Wytłumaczcie że gaźnik 21mm w serii cyli jest za duży !
a że 17,5mm będzie o wiele lepszy !!

mam kupca na gaźnik 21mm a nie mogę sprzedać bo zadławię go 17,5 :<< xD


POMOCY !

ten tatus w temacie to ironia czy co za chuj bo nie ogarniam

Sechs, pomyśl ;p Kondzio chce sprzedać gazior 21 i kupić 17.5mm ale nie zgada się ojciec i my mamy ojcu wytłumaczyć, że 17.5mm będzie lepszy. Ja to tak rozumiem.

To sprzedaj 21 jak masz kupca i za tą kase kup 17.5mm. Ojcu powiedz, że Twój skuter i jak zmulisz Twoja sprawa bo Ty tym będziesz jexdził nie on. no Ludzie… Bez jaj, każdy powinien sam wiedzieć jak z rodzicami powinien rozmawiać.
Ja mam takich, że jakbym tak powiedział że sprzedam 21mm i za kase ze sprzedaży kupie 17.5mm to by mi pozwolili, mniejsze spalanie na przykład. Mówie, nie Wy będziecie tym jeździć, jak go zmule to i tak ja nim będe jeździł i gitara gra

To mu powiedz że do serii yamaha wkłada 12mm a piaggio 17,5 i jest ok.

Powiedz ze mniej będzie palil i będziesz mogl bezpieczniej jezdzic bo teraz się manetka boisz przekrecic ;d

jak on na 21mm nie ma wcale takiego kopa xD za dużo wahy i czasem przerywa ;D

zalewa go do chuja! czy Twój Szanowny Tatuś tego nie rozumieć :-x

jak się nie chce zgodzić na sprzedaż gaźnika to powiedz że w takim razie, że jak ma zostać się taki gaźnik to do tego gaziora odpowiedni będzie cyl 70ccm a nawet i ten gaźnik był by za dużo dy 70ccm sport xD do serii jest najlepszy 17,5…

wiktor24 napisał:

zy Twój Szanowny Tatuś tego nie rozumieć:-x

mówi ze dysza i bd git. Bo będzie git, ale ja chce żeby mniej palił !!!!

ale on jest jakimś mechanikiem czy kimś takim co ogarnia tematą
czy tak mu się wydaje?
a no i czy ten sqt to jest taki że nie możesz w nim grzebać bo on się nim poruszaż

Kurna powiedz mu, że się nie zna i ma słuchać nas :stuck_out_tongue:

17,5 NA PREZYDENTA !

a no i zapomniałem jednego pytania.

Czy on jest dresiarzem? :lol:



Tak na serio to grzecznie mu tłumacz bo jak będziesz się ciskał to nic nie wskórasz, chyba że jest bardzo uległy ale po tym co pisaleś to wątpię.
Powiedz że jak go zalewa to może się dziura w tłoku wypalić [ :lol: ]. Siła argumentu :smiley:

ja pierdole jaki chory temat, idź opierdol ten gaźnik , kup 17,5 i mu pokarz że jest lepiej …

a nie kurcze zakładać temat o tym jak stary nie chce pozwolić sprzedać ci gaźnika …

wrona - ja doszedłem do wniosku, że masz całoroczny okres …

RudY napisał:

wrona - ja doszedłem do wniosku, że masz całoroczny okres ...



no chyba nie.. sorry jak ja bym się zaczął żalić jak to tata powiedział to a nie tamto to wiesz.. bez przesady ja wiem że to jest forum motocyklowe i mamy se ,,pomagać" ale nie jest to forum , pedagogów kurwa , i mi mu nie pomożemy w rozmowie z tatą to on go zna i on wie co najlpiej na niego zadziała ..

No a to:

kondzio94 napisał:

Wytłumaczcie że gaźnik 21mm w serii cyli jest za duży !


???

Nie rozumiem ciebie teraz? nie jesteśmy psychologami żeby wymyślać mu argumenty , gaźnik 21 mm daje za dużo wachy i co… w czym mamy mu pomóc …

wrona napisał:

ale nie jest to forum , pedagogów kurczę pieczone , i mi mu nie pomożemy w rozmowie



Ale ja lubię bawić się w psychologa :-x Nawet nie raz z dobrym skutkiem :mrgreen: