Problem z Routerem:/

Witam. Kupiłem wczoraj router firmy BELKIN. Wczoraj wszystko działało cacy, na laptopie siędziałem do późnej nocy, dzisiaj przyszedłem i do 14 działało wszystko, nagle siędze na nk i buu, neta nie ma :confused: . Mam takie kontrolki wszystkie działają na zielono, a kontrolka z napisem INTERNET miga :confused: . CO to może być?

zresetuj go :stuck_out_tongue:
Moze się aktualizuje
masz instrukcje
Jak w liveboxie wszystkie swieca tzn ze się aktualizuje

jak się ruter aktualizuje? oO Toż to tylko urządzenie prądobiorcze. A może net padł u dostawcy i nie może przez to złapać połączeniaż Bo w awarię sprzętu po jednym dniu użytkowania nie wierzę.

ja tam mam live boxa tego co tv z niego jest i on normalnie sobie aktualizacje pobiera

nie no, jeżeli podłączam modem pod kompa to działa normalnie.
A jeżeli modem->router-> komp to nie ma neta… Nie wiem jak go się resetuje, instrukcji nie ma po polsku:/ poprostu powinny się wszystkie na zielono świecić, a lampeczka z internetem miga :// może jakieś inne propozycje?

kondzio94, a dobrze to skonfigurowałeś? Masz jakieś IP?

obczaj że wczoraj i dziś do południa good chodził. a i to router WIFI. Próbowałem ponownie skonfigurować ale nic nie daje. Dalej miga i miga:/

Masz adres IP, czy nie?!

mam adres ip : )

migajaca dioda sygnalu ADSL to najczesciej brak synchronizacji sygnalu, w ustawieniach ADSL ustaw PPPoA-VC-mux i powinien zlapac synch. wtedy dioda zacznie swiecic ciaglym swiatelkiem

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1489043.html
moze cos pomoże :stuck_out_tongue:

ja mam całkiem inny Router. Nie mam G tylko N : )

Odłączałem zasilacz, czekałem kilka min, włączałem i dalej to samo… Konfigurowałem już z 3/4 razy, i dalej dupa :confused:

ale zaraz zaraz, moj sasiad ma routera do neo to kable tel się podlacza bezposrednio do routera, nie do modemu –> routeraa

No tak samo ja mam , kable z telefonu prosto pod router idą a modemu nie ma :stuck_out_tongue:

oj luz :smiley: już naprawiłem. ja mam kablówke
Modem->Router-Komp