Problem z odpalaniem (Motomar vision2 4t)

Witam ,Jestem tu nowy i to mój pierwszy post :slight_smile:
Zacznijmy od tego ze kupiłem od znajomego skuter , który stał rok, po kupnie zabrałem się za wymianę oleju , wymianę filtra paliwa, plastikowych wężyków itd
Gaźnik został wyczyszczony . Kiedy podlewam benzynę ze strzykawki do cylindra , to odpala na pare sekund ,ale w momencie gdy wkładam gaźnik na miejsce ,odpala tylko jeśli zatkam dłonią stronę od filtra paliwa .i moje pytanie , gdzie mogę szukać problemu ?

niedobór paliwa jeżeli musisz ograniczać ręką powietrze. sprawdź ssanie, zmierz kompresje i ew. reguluj gaźnik

Kompresja 9 bar sprawdzana w warsztacie , jak mogę sprawdzić ssanie ? Gaźnik próbowałem regulować bez rezultatu , przy podpiętym filtrze powietrza benzyna dochodzi do gaźnika , ale nie chce iść do góry :confused:

ta kompresja sprawdza była jakoś teraz czy to pomiar sprzed tysiąca lat?

Wynik ze wczoraj

wszystkie wężyki masz pozakładane a wolne króćce zatkane?

Sprawidziłem wężyki ,i natknąłem się na jeden problem przy części której nigdy wcześniej nie widziałem
Jeden gruby wężyk idzie do silnika , drugi do filtra powietrza , a ten trzeci najmniejszy do króćca i mam wrażenie ze to co idzie do króca jest kompletnie zatkane , może to być problem ?

Tutaj zdjęcie tego https://zapodaj.net/c64acb03ab574.jpg.html